ERP: WIADOMOŚCI

loading...
ERP:WIADOMOSCI

ERP: ARTYKUŁY

loading...
ERP:ARTYKUŁY

ERP: CASE STUDIES

loading...
ERP:CASESTUDY
Sztuczna inteligencja odmienia możliwości systemów ERP i biznesu

Obecny biznes nie istnieje bez technologii. Dając przedsiębiorstwom nowe możliwości zarówno w zakresie optymalizacji, zwiększenia…

Za 5 lat sztuczna inteligencja będzie zarządzać fabryką

Jeszcze w tej dekadzie produkcją w fabrykach będzie zarządzać sztuczna inteligencja (SI). Tak przynajmniej uważa ponad połowa liderów sektora…

Firma Jamar wdrożyła mobilny system zarządzania utrzymaniem ruchu w produkcji EAM 4FACTORY

Firma Jamar powstała w 1994 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się spółką, której wyroby znane są w kraju i za granicą. Oferta…

Jak dystrybutorzy mogą czerpać korzyści z zaawansowanych analiz stanów magazynowych w systemie ERP?

Mimo szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej, misja firm dystrybucyjnych nie ulega zmianom. Polega ona na zakupie towarów, przechowywaniu ich, a…

Branża motoryzacyjna odważnie wjeżdża w chmurę

Nastroje w gospodarce w czasach pandemii nie są najlepsze, nie tylko w Polsce. Skłania to firmy do podejmowania działań, które pozwolą im…

Pandemia zerwała łańcuchy dostaw! Cel na 2021: odbudowa porwanych ogniw

Podejście do łańcucha dostaw będzie musiało ulec zmianie — twierdzi 66% z tysiąca przebadanych managerów odpowiedzialnych za logistykę.

Previous Next Play Pause
loading...
RYNEK IT: WIADOMOŚCI
loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Nowy Styl, wiodący producent mebli biurowych na rynku europejskim oraz krzeseł stadionowych m.in. na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RPA, wdrożyła system ERP – IFS Applications w swojej spółce we Francji. Rozwiązanie obejmuje obszar dystrybucji i finansów. Liczba użytkowników systemu ERP w firmie wzrosła do 950. Wdrożenie w spółce we Francji, będącej średniej wielkości podmiotem dystrybucyjnym w Grupie Nowy Styl, udowodniło że IFS Applications będzie zaimplementowany we wszystkich spółkach jako standard ERP.
 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 
Wdrożenie systemu IFS Applications w spółce Nowy Styl France S.A.S. ma ułatwić zarządzanie całą organizacją, w skład której wchodzi obecnie kilkanaście spółek działających w 11 krajach. Celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie efektywności operacyjnej firmy, a w szczególności uproszczenie łańcucha dostaw, usprawnienie procesu obsługi klientów, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz możliwość realizacji korporacyjnego controllingu i księgowości.

System IFS Applications wspomaga zarządzanie w Grupie Nowy Styl w Polsce już od ponad 10 lat, obejmując wszystkie obszary działalności firmy, między innymi produkcję, dystrybucję i finanse. Dynamiczny rozwój Grupy i liczne zmiany strukturalne sprawiły, że w 2006 roku podpisano z firmą IFS kolejną umowę. Rozwiązaniem IFS Applications objęto także spółki firmy na Ukrainie, w Słowacji i Rosji. Ponadto, w ramach umowy wdrożono nowe komponenty IFS Applications, takie jak IFS Produkcja Powtarzalna oraz IFS Harmonogramy Zakupów i IFS Harmonogramy Sprzedaży.

Na początku 2009 roku Zarząd Grupy Nowy Styl podjął decyzję o wdrożeniu rozwiązań stosowanych w Polsce w swoich spółkach w Europie Zachodniej: we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Firma dąży do tego, aby działać jak jeden organizm biznesowy bez względu na prawną odrębność poszczególnych spółek i rozproszenie geograficzne. Zintegrowane i standardowe ERP w Grupie to konieczna infrastruktura, w której umieścimy optymalne dla firmy procesy. Wdrożenie IFS Applications w spółkach dystrybucyjnych w Europie Zachodniej to nie tylko transfer zaawansowanych technologii informatycznych zaimplementowanych wcześniej w Polsce, a przede wszystkim poszukiwanie optymalizacji procesów biznesowych w ramach całej Grupy z pomocą IT – mówi Rafał Chwast, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy oraz odpowiedzialny za IT w firmie.
Systemy ERP, takie jak IFS Applications, przyczyniają się do optymalizacji działalności operacyjnej międzynarodowych wieloddziałowych przedsiębiorstw, pozwalają zmniejszyć koszty i zwiększyć precyzję procesu sprzedażowego, zapewniając tym samym lepszą obsługę klientów – mówi Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
W Polsce z rozwiązania IFS Applications korzysta kilkanaście firm meblarskich, m.in.: PROFIm Sp. z o.o., SITS Sp. z o.o., Com.40 Limited Sp. z o.o., PPHU Correct Sp. z o.o. i Paged Meble SA.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top