Newsletter


RAPORT ERP - PERSPEKTYWY 2017

loading...
2013_IFS_160x200
loading...
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.SiroScan Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i marketingiem produktów kosmetycznych. Na rynku polskim firma kontynuuje wieloletnią historię dystrybucji kosmetyków selektywnych rozpoczętą 13 lat temu przez Intercosmetics, kontynuowaną następnie przez Cosmopolitan Cosmetics, a później przez Procter & Gamble Prestige Products. Od kwietnia 2009 roku firma działa jako SiroScan Sp.z o.o.
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.Smay jest firmą o dużym potencjale twórczym, która z pasją tworzy nowoczesne produkty w branży wentylacyjnej. Poprzez stały rozwój poszerza i udoskonala ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki łączeniu talentu ludzi, produkty firmy Smay zawsze wyróżnia wysoka jakość, estetyka i niezawodność działania. Zadowolenie klienta jest jej najważniejszym priorytetem.
BPM
Dzięki obsłudze ścisłych standardów dotyczących definicji procesu produkcji moduł Epicor Business Process Management (BPM) zapewnia menedżerom projektów narzędzie do definiowania i automatyzowania ich unikatowych procesów biznesowych związanych z definicją projektu, zatwierdzeniami, normami produkcyjnymi, dostawami i finansami.
Nowa_generacja_aplikacji_ERP2
Świat się zmienił, a dzięki rozwiązaniu Epicor zmieniły się także systemy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu przedstawiającego Epicor 9 oraz prezentacji video wybranych modułów i funkcjonalności.

Enterprise Search
Współcześni pracownicy biznesowi zazwyczaj są doświadczonymi użytkownikami Internetu w życiu osobistym i oczekują podobnych rozwiązań dostępowych oraz społecznościowych w życiu zawodowym.
loading...
loading...
loading...

Firmy obrały kierunek na zaawansowaną...

Za trzy lata 75 proc. średnich i dużych firm będzie stosować zaawansowane systemy analityczne –...

W chmurę, czy nie w chmurę? Oto jest pytanie!

Polecamy ciekawy materiał (niestety w wersji anglojęzycznej) przygotowany przez Konsultanta...

Analityka danych wciąż mało popularna

Narzędzia do analizy danych pozwalają firmom lepiej kontrolować koszty i dostosowywać ofertę do...

Internet rzeczy i chmura - na to postawi...

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej...

Nakłady firm na cyberbezpieczeństwo będą...

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się...

bpsc slide panel right340x270
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2