Newsletter

loading...
2013_IFS_160x200
loading...
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.SiroScan Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i marketingiem produktów kosmetycznych. Na rynku polskim firma kontynuuje wieloletnią historię dystrybucji kosmetyków selektywnych rozpoczętą 13 lat temu przez Intercosmetics, kontynuowaną następnie przez Cosmopolitan Cosmetics, a później przez Procter & Gamble Prestige Products. Od kwietnia 2009 roku firma działa jako SiroScan Sp.z o.o.
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.Smay jest firmą o dużym potencjale twórczym, która z pasją tworzy nowoczesne produkty w branży wentylacyjnej. Poprzez stały rozwój poszerza i udoskonala ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki łączeniu talentu ludzi, produkty firmy Smay zawsze wyróżnia wysoka jakość, estetyka i niezawodność działania. Zadowolenie klienta jest jej najważniejszym priorytetem.
BPM
Dzięki obsłudze ścisłych standardów dotyczących definicji procesu produkcji moduł Epicor Business Process Management (BPM) zapewnia menedżerom projektów narzędzie do definiowania i automatyzowania ich unikatowych procesów biznesowych związanych z definicją projektu, zatwierdzeniami, normami produkcyjnymi, dostawami i finansami.
Nowa_generacja_aplikacji_ERP2
Świat się zmienił, a dzięki rozwiązaniu Epicor zmieniły się także systemy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu przedstawiającego Epicor 9 oraz prezentacji video wybranych modułów i funkcjonalności.

Enterprise Search
Współcześni pracownicy biznesowi zazwyczaj są doświadczonymi użytkownikami Internetu w życiu osobistym i oczekują podobnych rozwiązań dostępowych oraz społecznościowych w życiu zawodowym.
loading...
loading...
loading...

Comarch ERP XL w Torf Corporation...

Torf Corporation to wiodący polski producent kosmetyków (marka Tołpa, a także marki własne sieci)....

enova365 w firmie Colorex

Dzięki wdrożeniu enova365 udaje się skutecznie zarządzać firmą oraz procesami sprzedaży, zamówień,...

Cyberataki terrorystyczne to tylko kwestia...

Rośnie ryzyko cyberataków terrorystycznych. Eksperci przestrzegają, że ich wystąpienie to tylko...

Wdrożenie systemu enova365 i XWMS w firmie...

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar Sp z oo. Dzięki wykorzystaniu...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel

navireo 315x270

 

Show Panel
  • eq system banner2