Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.SiroScan Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i marketingiem produktów kosmetycznych. Na rynku polskim firma kontynuuje wieloletnią historię dystrybucji kosmetyków selektywnych rozpoczętą 13 lat temu przez Intercosmetics, kontynuowaną następnie przez Cosmopolitan Cosmetics, a później przez Procter & Gamble Prestige Products. Od kwietnia 2009 roku firma działa jako SiroScan Sp.z o.o.
System ERP firmy Epicor w Plum Sp. z o.o.Smay jest firmą o dużym potencjale twórczym, która z pasją tworzy nowoczesne produkty w branży wentylacyjnej. Poprzez stały rozwój poszerza i udoskonala ofertę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki łączeniu talentu ludzi, produkty firmy Smay zawsze wyróżnia wysoka jakość, estetyka i niezawodność działania. Zadowolenie klienta jest jej najważniejszym priorytetem.
Nowa_generacja_aplikacji_ERP2
Świat się zmienił, a dzięki rozwiązaniu Epicor zmieniły się także systemy do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu przedstawiającego Epicor 9 oraz prezentacji video wybranych modułów i funkcjonalności.

BPM
Dzięki obsłudze ścisłych standardów dotyczących definicji procesu produkcji moduł Epicor Business Process Management (BPM) zapewnia menedżerom projektów narzędzie do definiowania i automatyzowania ich unikatowych procesów biznesowych związanych z definicją projektu, zatwierdzeniami, normami produkcyjnymi, dostawami i finansami.
Enterprise Search
Współcześni pracownicy biznesowi zazwyczaj są doświadczonymi użytkownikami Internetu w życiu osobistym i oczekują podobnych rozwiązań dostępowych oraz społecznościowych w życiu zawodowym.
Part on fly
Unikatowa funkcjonalność systemu Epicor 9 pozwalająca na składanie ofert na artykuły, które do tej pory nie były produkowane i nie figurują jeszcze w systemie. Zobacz naszą prezentacje i poznaj praktyczne zastosowanie tego rozwiązania.
DRILL DOWN
Funkcjonalność Drill Around ułatwia pracę z systemem ERP dzięki nowemu sposobowi wyszukiwania informacji. Zobacz nasze video pokazujące w jaki sposób Drill Around może pomóc w codziennej pracy.
mes2
System realizacji produkcji (MES) to łatwy w użyciu system online przeznaczony dla hali produkcyjnej i zapewniający w czasie rzeczywistym przejrzysty obraz transakcji zachodzących na produkcji w całym rozwiązaniu ERP firmy Epicor. Moduł ten może być obsługiwany zarówno za pomocą monitorów dotykowych jak i kodów kreskowych. Zobacz prezentację naszego rozwiązania MES.
PROCES SPRZEDAŻY
Poznaj możliwości rozwiązania Epicor 9 na przykładzie z życia wziętym. Nasz film prezentuje proces sprzedaży od zamówienia sprzedaży poprzez zlecenie produkcyjne, kalkulację MRP, produkcję, wysyłkę do klienta i kończy się wystawieniem faktury.

MRP
Moduł zarządzania zapasami zapewnia kluczowe funkcje niezbędne do aktualizowania oraz utrzymywania odpowiednich poziomów ilości i kosztów magazynowanych surowców, PWT i wyrobów gotowych. System MRP tworzy alokacje zapasów dla zleceń wprowadzonych za pośrednictwem modułu zarządzania zleceniami lub wygenerowanych przez moduł zarządzania.
Analiza przeciążeń stanowisk
Poznaj możliwości rozwiązania Epicor 9 w zakresie optymalizacji Panel harmonogramowania produkcji Łatwe operowanie harmonogramem za pomocą metody "przeciągnij i upuść" oraz techniki przechodzenia do szczegółów zespołów wielopoziomowych i operacji.
loading...
loading...
loading...

DSR partnerem Microsoft w cyfrowej...

Optymalizacja procesów produkcyjnych, rejestrowanie postępów, harmonogramowanie produkcji oraz...

Anegis partnerem Microsoft w cyfrowej...

Planuj zasoby, analizuj łańcuch dostaw i integruj wszystkie procesy dzięki rozwiązaniom od ANEGIS...

Defro na drodze do Przemysłu 4.0

Podczas prezentacji możemy przyjrzeć się etapom dynamicznego rozwoju największego polskiego...

Produkcja 4.0 - transformacja pięciu...

Podczas konferencji Arena Produkcji 2018, Pan Janusz Pieklik podzielił się swoimi spostrzeżeniami...

20170424 ERP dla produkcji
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
infor300x250
Show Panel
  • eqsystembaner