215
W przedsiębiorstwach z branży paliwowej skuteczne zarządzanie sprzedażą hurtową stanowi klucz do sukcesu. Odpowiedzią na wyzwania, jakie się z tym wiążą, jest system ERP, oferujący takie funkcjonalności, jak np.: fakturowanie, raportowanie, generowanie wezwań do zapłaty czy udzielanie rabatów kwotowych.

W tym materiale przedstawiamy case study firmy EKO-OIL, która zdecydowała się wdrożyćsystem ERP od Symfonii, składający się z dwóch modułów: Symfonia ERP Handel oraz Symfonia Mobilny Handel. Poznasz kluczowe problemy, jakie występowały do tej pory w przedsiębiorstwie, a także korzyści, które udało się osiągnąć w obszarze sprzedaży, finansów i obsługi kontrahentów.

System ERP, który wybrała firma EKO-OIL to rozwiązanie pudełkowe, wpisujące się w specyfikę procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. W ramach jednej bazy porządkuje informacje o towarach, klientach, transakcjach i płatnościach. Dzięki temu pozwala na automatyzację rutynowych czynności, związanych chociażby z przygotowaniem raportów do US. Wdrożony system ERP został także zintegrowany z modułem finansowym, z którego korzystało biuro rachunkowe, obsługujące EKO-OIL. To rozwiązanie usprawniło obieg dokumentów księgowych, takich jak faktury czy paragony.

 

 

 

 

  • Kategoria ERP

NAJNOWSZE VIDEO:

Back to top