loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożenie nowoczesnego systemu ERP w Abriso Jiffy przez Nav24
nav24 logo 2023Firma Nav24, specjalizująca się w implementacji rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw, z sukcesem przeprowadziła projekt wdrożenia nowoczesnego systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) dla europejskiego lidera w produkcji opakowań ochronnych i rozwiązań izolacyjnych, Abriso Jiffy. Projekt ten stanowi przełom w zarządzaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych klienta, wykorzystując zaawansowane narzędzia informatyczne.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Abriso Jiffy, zmagając się z przestarzałym systemem ERP wprowadzonym w 2003 roku, napotykało trudności w integracji nowych technologii, co utrudniało płynną współpracę między różnymi działami firmy i prowadziło do tworzenia informacyjnych silosów. W odpowiedzi na te wyzwania, Nav24 zaproponowało wdrożenie pakietu rozwiązań opartego na Microsoft Dynamics 365 Business Central i uzupełnionego o autorskie rozwiązania chmurowe firmy, w tym Panel Produkcyjny Nav24. Dzięki tej zmianie, Abriso Jiffy uzyskało możliwość śledzenia postępów produkcji w czasie rzeczywistym, uzyskiwania jasnych informacji o zapasach, wydatkach i konsumpcji oraz usprawnienia procesu wprowadzania pracowników do pracy.

Zespół Nav24, korzystając z doświadczenia zdobytego w pracy z firmami produkcyjnymi, dostosował i skonfigurował system Business Central do unikalnych potrzeb Abriso Jiffy, przeprowadzając również szkolenia dla pracowników, aby zapewnić płynne przejście z starego systemu na nowy ERP. Tym samym, Nav24 zabezpieczyło Abriso Jiffy narzędziami niezbędnymi do efektywnego zarządzania danymi i procesami produkcyjnymi, co zaowocowało wzrostem wydajności pracy magazynu o 30% i ułatwiło podejmowanie decyzji opartych na danych.

Dzięki nowemu systemowi, Abriso Jiffy zyskało możliwość bardziej efektywnego śledzenia produkcji, co przyczyniło się do identyfikacji i rozwiązywania potencjalnych problemów na etapie produkcyjnym, zamiast zajmowania się reklamacjami klientów po fakcie. Wdrożenie nie tylko umożliwiło Abriso Jiffy wykorzystanie najnowszych technologii, ale również przygotowało firmę na przyszłe wyzwania, zgodnie z wizją założycieli Nav24.

Krzysztof Stopka, CIO w Abriso Jiffy, podkreślił unikalne podejście Nav24 do współpracy, wyróżniając firmę za proaktywną komunikację, przestrzeganie terminów oraz niezachwiane wsparcie, co wprowadza nowy standard w partnerstwach z dostawcami systemów ERP. Zarówno Nav24, jak i Abriso Jiffy podkreślają, że sukces wdrożenia to wynik wspólnej pracy, dostosowania rozwiązań do specyficznych potrzeb biznesowych oraz zrozumienia wyzwań stojących przed przemysłem produkcyjnym.

Źródło: www.nav24.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top