workbook deltekDeltek WorkBook

(Todis Consulting)

Workbook firmy Deltek, wdrażany przez Todis Consulting (www.todis.pl), to kompleksowy system do zarządzania agencjami reklamowymi i firmami z branży marketingowej. Rozwiązanie pokrywa wszelkie istotne obszary pracy takie jak zarządzanie sprzedażą, projektami, zasobami, zadaniami, czasem i wydatkami, oraz finansami firmy. WorkBook już ponad 20 lat skutecznie wspiera agencje reklamowe, digitalowe oraz PR w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach

comarchComarch ERP XT

( Comarch SA)

Comarch ERP XT to program do fakturowania online, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości. W systemie znajduje się wiele pomocnych funkcji takich jak OCR – odczytywanie danych ze zdjęć/pdf faktur, Business Inteligence – wspierający decyzje w firmie czy POS i e-sale dla biznesów zajmujących się sprzedażą stacjonarną i online.

sbiznes logoMaksERP

(Softmaks.pl.)

 

System MAKS ERP – w pełni Zintegrowany System do Obsługi Przedsiębiorstwa i Wspomagania Zarządzania. System ERP przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej.
 


qlik senseCoraxCorax to owoczesny, wygodny system dopasowany do wielkości i potrzeb małego oraz średniego przedsiębiorstwa. Sprawdza się w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, elastycznością i intuicyjnym sposobem obsługi.

sbiznes logosBiznes

(SOFTINTEGRATION Sp. z o.o.)

 

sBiznes ułatwia prowadzenie biznesu w wielu obszarach. Są nimi: obrót towarowy (magazyny, zakupy, sprzedaż), księgowość (pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt), kadry i płace, produkcja, środki trwałe i wyposażenie oraz wiele innych. Program doskonale sprawdzi się w firmach, biurach rachunkowych, instytucjach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, NGO, wypożyczalniach, sklepach, restauracjach, hotelach, muzeach oraz w obiektach z kontrolą i nadzorem dostępu.
 

proalphalogo2018new proALPHA

(proALPHA Polska Sp. z o.o.)


proALPHA to kompletne rozwiązanie klasy ERP ukierunkowane na potrzeby przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Z powodzeniem wspiera procesy produkcji jednostkowej jak i wielkoseryjnej. Jest zintegrowanym oprogramowaniem opartym na strukturze modułowej, dzięki czemu system w łatwy sposób dopasowuje się do organizacji różnych wielkości.

1C International1C:Drive

(1C International)

1C:Drive to jednolite rozwiązanie typu ERP do zarządzania produkcją, zamówieniami, sprzedażą i zapasami za pośrednictwem skonsolidowanego pulpitu.
 

ALKAerpAlkaERP

(MukiSolution)

Alka ERP to zintegrowany system dedykowany firmom produkcyjno-handlowym. Dzięki modułom, które wspierają określone aspekty działalności, pozwala w kompleksowy sposób zarządzać wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie.

SystemZFSystem Zarządzania Forte

(Symfonia Sp. z o.o.)

Rozwiązanie klasy ERP przeznaczone dla średnich firm, ułatwiające zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb.

 

comarch optima logoComarch ERP Optima

( Comarch SA)


Comarch ERP Optima usprawnia działanie firmy w kluczowych dla jej poprawnego funkcjonowania i rozwoju obszarach: handel i usługi, zarządzanie, księgowość, rozliczenia i kadry. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych oraz aplikacje dodatkowe jak Comarch ERP e-Sklep  czy iBard24(backup online). Comarch ERP Optima wybrało prawie 40 000 polskich firm.

SAP - ERPSAP Business One

(SAP)

 

SAP Business One jest przystępnym cenowo, łatwym w użyciu oprogramowaniem do zarządzania firmą, stworzonym z myślą o małych i średnich firmach. Rozwiązanie to umożliwia zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, takimi jak sprzedaż, finanse, zakupy, produkcja, stany magazynowe, relacje z klientami, zarządzanie projektem i innych za pomocą jednego, elastycznego narzędzia. SAP Business One pozwala usprawnić procesy, uzyskać lepszy wgląd w działalność firmy, dzięki czemu Klienci mogą działać szybko i podejmować decyzje w oparciu o informacje w czasie rzeczywistym.
 


ERP SyKOFERP SyKOFERP SyKOF to zintegrowany i kompleksowy system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Elastyczność i pełna konfigurowalność systemu umożliwia dostosowanie go do wymagań firm z praktycznie każdej branży. System wspiera wszystkie strategiczne obszary działalności przedsiębiorstwa i kluczowe procesy biznesowe w zakresie produkcji, budżetowania i controllingu, księgowości i finansów, kadr i płac, logistyki, CRM, zarządzania bazą sprzętowo-transportową, elektronicznego obiegu dokumentów oraz Business Intelligence.

nav365NAV365

(IT.Integro Sp. z o.o.)

 

 
NAV365. System ERP – Microsoft Dynamics NAV z pakietem korzyści. Dostępny w abonamencie.

MACONOMY - ERP, systemy ERP, Todis Consulting Group, CRMMaconomy Business Solution

(Todis Consulting)

 

System klasy ERP stworzony dla firm z sektora usług profejsonalnych.

EPICOR ERPEpicor ERP

(Todis Consulting)

 

Epicor ERP to zintegrowany system informatyczny przeznaczony do zarządzania firmami produkcyjnymi oraz dystrybucyjnymi, wyróżniający się ścisłym ukierunkowaniem na planowanie i zarzadzanie wszystkimi zasobami przedsiębiorstwa, zarówno wewnątrz jego siedzib i zakładów, jak i poza nimi. System Epicor jest ścisłe zintegrowanym rozwiązaniem umożliwiającym identyfikacje i planowanie zasobów, które są niezbędne w procesie produkcji czy dystrybucji.

vendo erp logoVendo ERP

(CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.)

Vendo ERP to elastyczne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm stworzone w celu usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstw. Ułatwia i wspiera przy wykonywaniu codziennych zadań oraz zarządzaniu i nadzorem nad procesami w firmie, takimi jak zarządzanie produkcją, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, obsługa sprzedaży, finanse i księgowość.

abas logo 2021System abas ERP

(abas Business Solutions Poland Sp. z o. o..)

Usługi abas Business Solutions Poland realizowane są przez najwyższej klasy ekspertów według unikalnej metodyki abas GIM (Global Implementation Method), która zapewnia wysoką jakość realizacji oraz osiągnięcie założonych celów często bardzo złożonych projektów.

 

Back to top