wapro erpWapro ERP

(Asseco Business Solutions S.A.)

Skalowalny system ERP, który wspiera zaawansowane procesy biznesowe oraz zarządzanie kluczowymi obszarami działania firmy: od logistyki i sprzedaży, przez finanse i księgowość, produkcję, WMS aż po HR.

marcrologic erpMicrosoft Dynamics 365 Business Central

(IT.Integro Sp. z o.o.)

Czołowy system ERP, zarówno dla mniejszych, jak i średnich i dużych firm. Integracja z pakietem Microsoft 365 i narzędziami ekosystemu One Microsoft sprawia, że to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania, które możesz dopasować do charakterystycznych dla siebie procesów biznesowych.

workbook deltekDeltek WorkBook

(Todis Consulting)

Workbook firmy Deltek, wdrażany przez Todis Consulting (www.todis.pl), to kompleksowy system do zarządzania agencjami reklamowymi i firmami z branży marketingowej. Rozwiązanie pokrywa wszelkie istotne obszary pracy takie jak zarządzanie sprzedażą, projektami, zasobami, zadaniami, czasem i wydatkami, oraz finansami firmy. WorkBook już ponad 20 lat skutecznie wspiera agencje reklamowe, digitalowe oraz PR w ponad 30 krajach na wszystkich kontynentach

comarchComarch ERP XT

( Comarch SA)

Comarch ERP XT to program do fakturowania online, kontroli magazynu, prowadzenia księgowości. W systemie znajduje się wiele pomocnych funkcji takich jak OCR – odczytywanie danych ze zdjęć/pdf faktur, Business Inteligence – wspierający decyzje w firmie czy POS i e-sale dla biznesów zajmujących się sprzedażą stacjonarną i online.

IBSCMicrosoft Dynamics Business Central 3PL Dynamics


Dedykowany system WMS dla operatorów logistycznych uwzględniający szczegółowe rozliczenia świadczonych usług i kosztów składowania. Kompleksowe rozwiązanie z terminem wdrożenia od kilku dni do 3 miesięcy.

erp rho softwareMODUS ERP

(RHO SOFTWARE)


Modus ERP to specjalistyczny system, zaprojektowany na potrzeby firm produkcyjnych. Oferuje on kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają pełną kontrolę nad wszystkim procesami biznesowymi przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem procesów produkcyjnych, optymalizacją kosztów, zarządzaniem jakością oraz planowaniem i monitorowaniem produkcji.

sbiznes logoMaksERP

(Softmaks.pl.)

 

System MAKS ERP – w pełni Zintegrowany System do Obsługi Przedsiębiorstwa i Wspomagania Zarządzania. System ERP przeznaczony jest dla małych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych, usługowych i użyteczności publicznej.
 

sbiznes logosBiznes

(SOFTINTEGRATION Sp. z o.o.)

 

sBiznes ułatwia prowadzenie biznesu w wielu obszarach. Są nimi: obrót towarowy (magazyny, zakupy, sprzedaż), księgowość (pełna księgowość, książka przychodów i rozchodów, ryczałt), kadry i płace, produkcja, środki trwałe i wyposażenie oraz wiele innych. Program doskonale sprawdzi się w firmach, biurach rachunkowych, instytucjach, obiektach sportowych i rekreacyjnych, NGO, wypożyczalniach, sklepach, restauracjach, hotelach, muzeach oraz w obiektach z kontrolą i nadzorem dostępu.
 


qlik senseCoraxCorax to owoczesny, wygodny system dopasowany do wielkości i potrzeb małego oraz średniego przedsiębiorstwa. Sprawdza się w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością, elastycznością i intuicyjnym sposobem obsługi.

proalphalogo2018new proALPHA

(proALPHA Polska Sp. z o.o.)


proALPHA to kompletne rozwiązanie klasy ERP ukierunkowane na potrzeby przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Z powodzeniem wspiera procesy produkcji jednostkowej jak i wielkoseryjnej. Jest zintegrowanym oprogramowaniem opartym na strukturze modułowej, dzięki czemu system w łatwy sposób dopasowuje się do organizacji różnych wielkości.

ALKAerpAlkaERP

(MukiSolution)

Alka ERP to zintegrowany system dedykowany firmom produkcyjno-handlowym. Dzięki modułom, które wspierają określone aspekty działalności, pozwala w kompleksowy sposób zarządzać wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie.

System Symfonia ERP

(Symfonia Sp. z o.o.)

Oprogramowanie ERP pozwala kompleksowo zarządzać przedsiębiorstwem w różnych obszarach działania: od finansów i księgowości, kadr i płac, wsparcia sprzedaży, aż po zarządzanie produkcją i magazynem.
 

comarch optima logoComarch ERP Optima

( Comarch SA)


Comarch ERP Optima usprawnia działanie firmy w kluczowych dla jej poprawnego funkcjonowania i rozwoju obszarach: handel i usługi, zarządzanie, księgowość, rozliczenia i kadry. Program posiada także bogaty zestaw narzędzi dedykowanych dla biur rachunkowych oraz aplikacje dodatkowe jak Comarch ERP e-Sklep  czy iBard24(backup online). Comarch ERP Optima wybrało prawie 40 000 polskich firm.

SAP - ERPSAP Business One

(SAP)

 

SAP Business One jest przystępnym cenowo, łatwym w użyciu oprogramowaniem do zarządzania firmą, stworzonym z myślą o małych i średnich firmach. Rozwiązanie to umożliwia zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, takimi jak sprzedaż, finanse, zakupy, produkcja, stany magazynowe, relacje z klientami, zarządzanie projektem i innych za pomocą jednego, elastycznego narzędzia. SAP Business One pozwala usprawnić procesy, uzyskać lepszy wgląd w działalność firmy, dzięki czemu Klienci mogą działać szybko i podejmować decyzje w oparciu o informacje w czasie rzeczywistym.
 

SYKOMERP SyKOF

ERP SyKOF to zintegrowany i kompleksowy system klasy ERP wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Elastyczność i pełna konfigurowalność systemu umożliwia dostosowanie go do wymagań firm z praktycznie każdej branży. System wspiera wszystkie strategiczne obszary działalności przedsiębiorstwa i kluczowe procesy biznesowe w zakresie produkcji, budżetowania i controllingu, księgowości i finansów, kadr i płac, logistyki, CRM, zarządzania bazą sprzętowo-transportową, elektronicznego obiegu dokumentów oraz Business Intelligence.

nav365NAV365

(IT.Integro Sp. z o.o.)

 

 
NAV365. System ERP – Microsoft Dynamics NAV z pakietem korzyści. Dostępny w abonamencie.

MACONOMY - ERP, systemy ERP, Todis Consulting Group, CRMMaconomy Business Solution

(Todis Consulting)

 

System klasy ERP stworzony dla firm z sektora usług profejsonalnych.

EPICOR ERPEpicor ERP

(Todis Consulting)

 

System Epicor ERP, wdrażany przez firmę Todis Consulting to kompleksowy i nowoczesny pakiet aplikacji dla przedsiębiorstw, który pomaga zoptymalizować produktywność w całej organizacji zapewniając jednocześnie niskie, całkowite koszty użytkowania (TCO). Wykorzystuje nowe technologie, takie jak m.in. narzędzia analityczne czy Internet, aby wspierać procesy biznesowe swoich klientów. System zorientowany jest na duże i średnie firmy działające w branży produkcyjnej oraz dystrybucyjnej.

vendo erp logoVendo ERP

(CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o.)

Vendo ERP to elastyczne i funkcjonalne oprogramowanie dla firm stworzone w celu usprawnienia funkcjonowania przedsiębiorstw. Ułatwia i wspiera przy wykonywaniu codziennych zadań oraz zarządzaniu i nadzorem nad procesami w firmie, takimi jak zarządzanie produkcją, zaopatrzenie i gospodarka magazynowa, obsługa sprzedaży, finanse i księgowość.

abas logo 2021System abas ERP

(abas Business Solutions Poland Sp. z o. o..)

Usługi abas Business Solutions Poland realizowane są przez najwyższej klasy ekspertów według unikalnej metodyki abas GIM (Global Implementation Method), która zapewnia wysoką jakość realizacji oraz osiągnięcie założonych celów często bardzo złożonych projektów.

 

Back to top