Newsletter

loading...
Banner IFS 160x200 2017
loading...

ROSTI planuje czas pracy z systemem XPRIMER

eqsystemSiłą napędową każdej firmy są ludzie – jednak ich odpowiednie dopasowanie do zajmowanych stanowisk, właściwe wykorzystanie wiedzy oraz optymalne zaplanowanie czasu pracy jest trudnym zadaniem do realizacji w praktyce.


  REKLAMA  
  IFS Banner 290x250 2015  
 
Ilość zmiennych, które musimy wziąć pod uwagę, planując czas pracy naszego zespołu jest ogromna (zgodność z kodeksem pracy, regulaminami wewnętrznymi, ważność uprawnień, plany urlopowe). Do tego dochodzą jeszcze sytuacje losowe – choroba, spóźnienie, awaria maszyny i tysiące innych scenariuszy, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć - jesteśmy natomiast w stanie się na nie odpowiednio przygotować.

Firma ROSTI ma świadomość potencjału, który tkwi w jej ekspertach i teraz będzie go wykorzystywać jeszcze efektywniej z platformą komunikacyjną XPRIMER. Nasi specjaliści stworzyli bardzo szczegółową koncepcję usprawnień w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy. Wspólnie z ROSTI ustalili najważniejsze cele do osiągnięcia oraz to, w jaki sposób wyeliminować obecne trudności.
Do współpracy z EQ System ostatecznie przekonał nas sposób prezentacji rozwiązania przez ekspertów firmy. Wszystko było na najwyższym poziomie – kompetencje, znajomość naszej branży i samo rozwiązanie. Żadne z zadanych przez nas pytań nie pozostało bez odpowiedzi. Wystąpił efekt pierwszeństwa – dobra prezentacja, która rzutowała na wszystkie kolejne elementy – była naszym punktem odniesienia.

Sam system przekonał nas do siebie bardzo intuicyjny interfejsem i tym, że wymagał od nas mniejszej liczby kliknięć do osiągnięcia założonych celów niż inne systemy, które braliśmy pod uwagę. Bardzo duże znaczenie miały dla nas również opinie innych użytkowników systemu XPRIMER. Jednak to, co ostatecznie nas przekonało do podjęcia współpracy z EQ System to kompetencje specjalistów firmy i ich podejście, które opierało się na bardzo uważnej rozmowie o naszych oczekiwaniach wobec projektu, najważniejszych celach biznesowych oraz tym, jak powinniśmy się przygotować do samego wdrożenia.

Na ten moment czujemy, że podjęliśmy bardzo dobrą decyzję biznesową zarówno, co do systemu, jak i partnera biznesowego. - Ewa Leszczyńska Kierownik ds. Kadr i Płac ROSTI Sp. z o.o.
Zakładane korzyści:
  • Usprawnienie procesu planowania czasu pracy oraz eliminacja błędów w jego rozliczaniu dzięki automatyzacji.
  • Zwiększenie szybkości i dokładności rozliczenia czasu pracy pracowników, a w przyszłości powiązanie gromadzonych informacji z ilością czasu przepracowanego na konkretnej linii.
  • Uproszczenie oraz ujednolicenie procesu wejść/wyjść pracowników za sprawą integracji z czytnikami RCP.
  • Zmniejszenie do minimum czasu poświęconego na weryfikację poprawności i aktualności danych o czasie pracy w poszczególnych jednostkach organizacyjnych.
  • Zwiększenie bezpieczeństwa zbierania i przechowywania danych.
Nie mamy wątpliwości, że współpraca opierająca się na połączeniu doświadczenia naszych specjalistów i wiedzy o organizacji wewnętrznej ekspertów z Rosti pozwoli na osiągnięcie wszystkich z zakładanych korzyści.

Źródło: www.eqsystem.pl
loading...
loading...
loading...

Feerum SA z systemem ERP firmy BPSC

Feerum SA z systemem ERP firmy BPSC

Dyrektorzy finansowi wyznaczają kierunki...

Dyrektorzy finansowi odegrają kluczową rolę w cyfrowej transformacji przedsiębiorstw – wynika z...

Firmy wdrażające cyfrowe technologie rosną...

Sztuczna inteligencja, wykorzystanie danych czy machine learning będą mieć w przyszłości...

ENIX z systemem ERP SAP Business One

ENIX, wiodący producent grzejników łazienkowych, wybrał system ERP SAP Business One oraz ALTAB...

Digitalizacja akt pracowniczych - innowacja...

Od 1 stycznia 2019 wejdzie w życie nowelizacja, dzięki której firmy będą mogły przechowywać...

ODL

Show Panel
Liderzy Produkcji 2018
Show Panel
ENOVA365 KWADRAT
Show Panel
  • eqsystembaner
  • snt button 250