rambase erp logoRamBase Summit 2024

23 do 24 kwietnia 2024 r., Gdańsk


Globalne spotkanie partnerów i klientów RamBase, norweskiego dostawcy systemu ERP odbędzie się w dniach 23 i 24 kwietnia br. w Gdańsku, po raz pierwszy w Polsce.

W RamBase Summit 2024 organizowanym w tym roku pod hasłem „Growing Stronger Together” wezmą udział przedstawiciele centrali firmy, partnerzy i użytkownicy RamBase Cloud ERP ze wszystkich rynków, na których obecna jest firma. Polska dla norweskiego dostawcy to jeden z kluczowych rynków.

To nie przypadek, że w tym roku spotykamy się w Gdańsku. Od kilku lat stawiamy na Polskę jako jeden z kluczowych dla nas rynków w międzynarodowym rozwoju RamBase. Nasze globalne spotkania mają być okazją do wymiany doświadczeń, integracji i inspiracji – mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, dyrektor marketingu w RamBase.


Wśród gościnnych prelegentów podczas RamBase Summit 2024 pojawią się m.in. Prof. Daryl Powell, wykładowca na Uniwersytecie Południowo-Wschodniej Norwegii i Uniwersytecie w Bergamo we Włoszech czy dr Nashater Deu Solheim, która pracowała m.in. dla rządów Wielkiej Brytanii i Norwegii, a także w sektorze biznesowym. Pierwszy z mówców jest ekspertem w zakresie lean management, drugi - organizacji i kierowania przedsiębiorstwem.

RamBase rozbudowuje w Polsce swój oddział w Poznaniu, a także myśli o zwiększeniu liczby partnerów wdrożeniowych.

Pracujemy nad zwiększeniem rozpoznawalności RamBase w Polsce, a także planujemy tu rozbudować bazę naszych partnerów wdrożeniowych. – mówi Monika Bugaj-Jabłońska, site manager w RamBase Polska.

Oferowany przez Norwegów RamBase Cloud ERP dostępny w modelu Software-as-a-Service, oparty na chmurze system ERP, który pomaga firmom z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej uzyskać kontrolę nad całym łańcuchem wartości, od sprzedaży, przez produkcję, po dostawę.

Więcej o wydarzeniu RamBase Summit 2024 można przeczytać na stronie https://www.rambase.com/pl/rambase-summit-2024
Tam też znajduje się szczegółowy program spotkania.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top