ORACLEBudimex to największa grupa budowlana w Polsce, jest obecna na rynku od ponad 50 lat, działając w sektorach infrastruktury drogowej, kolejowej, czy lotniskowej, budownictwa energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Grupa Budimex zatrudnia 8 tys. osób i ma w swoim portfelu ponad 300 kontraktów budowlanych.


 REKLAMA 
 sente Budimex jako czołowa firma w branży i lider innowacji zdecydował się na zmianę podejścia do zarządzania kapitałem ludzkim poprzez wdrożenie ujednoliconej, kompleksowej platformy korporacyjnej obejmującej wszystkie procesy HCM. Dla kompleksowego i nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi firma Budimex wybrała renomowane i wielokrotnie wyróżniane rozwiązanie Oracle HCM Cloud.

Zawarty kontrakt dotyczy obsługi wszystkich pracowników firmy i obejmuje następujące chmurowe elementy rozwiązania Oracle:

  • Oracle Human Capital Management Base
  • Oracle Fusion Goal Management
  • Oracle Fusion Performance Management
  • Oracle Fusion Career Development
  • Oracle Fusion Talent Review and Succession Management
  • Oracle Fusion Workforce Compensation
  • Oracle Learning Oracle Talent Acquisition

Dla uzupełnienia działania pakietu HCM w chmurze, firma Budimex zdecydowała się także na wybranie modułów chmurowego rozwiązania klasy EPM do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa: Oracle Planning and Budgeting oraz Oracle Workforce Planning. Projekt wdrożenia Oracle HCM w Grupie Budimex jest prowadzony przez firmę Fizz, należącą do sieci partnerskiej Oracle, przy wsparciu konsultantów Oracle. Jest to największy kontrakt dotyczący pakietu HCM Cloud w historii Oracle Polska i jeden z największych w kraju w kategorii oprogramowania SaaS.

Korzystanie z systemu HCM w chmurze jest zgodne z najnowszymi trendami technologicznymi i daje organizacji wiele korzyści – komentuje Piotr Świętochowski, HCM Senior Sales Manager z Oracle Polska. Dzięki modelowi korzystania z systemu w formie usługi, czas jego wdrożenia skraca się kilkukrotnie, zaś niski koszt wejścia oraz stała, łatwa do zaplanowania opłata subskrypcyjna pozwala efektywniej zarządzać budżetem projektu. Sukces projektu jest gwarantowany, gdyż praktycznie od pierwszego dnia wdrożenia jest ono realizowane w oparciu o wstępnie skonfigurowany system, a celem wdrożenia jest dostosowanie procesów do potrzeb organizacji i zasilenie systemu danymi.


Od dawna analizujemy światowy rynek rozwiązań HCM i zauważyliśmy, że model chmurowy i model udostępniania oprogramowania jako usługi stają się w dzisiejszych czasach nowym standardem dla technologii HCM” – powiedział Cezary Mączka, wiceprezes ds. HR, Administracji i Komunikacji w firmie Budimex. „Eksperci Oracle zorganizowali dla nas serię warsztatów, podczas których mogliśmy zapoznać się z bardzo nowoczesnym rozwiązaniem Oracle HCM, wyposażonym w liczne innowacyjne technologie – takie, jak wszechstronny dostęp mobilny, uczenie maszynowe, czy sztuczną inteligencję. Jesteśmy pełni entuzjazmu dla naszego nowego rozwiązania od Oracle, które - jak się spodziewamy - dzięki podejściu opartemu na chmurze będzie szybkie we wdrożeniu i zwiększy sprawność działania poprzez przyspieszenie i uproszczenie ścieżek uaktualniania.


Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top