ANEGIS - Great Place to Work

Data/Business Analyst (PBI/Fabric)

Kontakt 71 881 05 63
Firma: ANEGIS Sp. z o.o.
Miasto: Wrocław
Zatrudnienie: umowa o prace, kontrakt B2B

Opis

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Wykształcenie wyższe/lub w czasie trakcie studiów
  • Język angielski
  • Mile widziane doświadczenie z Microsoft Dynamics 365

Umiejętności:

  • Znajomość relacyjnych baz danych, hurtowni danych, OLAP oraz koncepcji data lakehouse
  • Praktyczne umiejętności w zakresie korzystania z SQL/T-SQL, DAX, Power Query
  • Znajomość narzędzi/doświadczenie w projektowaniu raportów analitycznych w Power BI/Fabric
  • Umiejętność diagnozowania wymagań biznesowych w obszarze raportowania, hurtowni danych oraz integracji danych
  • Wiedza w zakresie projektowania modeli danych

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i modelowanie modeli semantycznych danych na platformie Power BI/Azure Analysis Services
  • Analiza wymagań w zakresie budowania platformy raportowania
  • Uczestniczenie w projektach wdrożeniowych (praca z klientem)
    • W zakresie budowania modelu danych
    • W zakresie budowania raportów i dashboardów
    • Szkolenie użytkowników
  • Współpraca z zespołem AI w zakresie rozszerzania możliwości raportowych

*Klikając w link aplikuj zostaniesz przekierwany do formularza rekrutacyjnego firmy Anegis Sp. z o.o.

Informacje dodatkowe

Miejsce pracy: Wrocław • Sieradz • Warszawa
Benefity dofinansowanie zajęć sportowych, spotkania integracyjne, brak dress code’u, kawa / herbata

Video

Back to top