W ubiegłym tygodniu, w Krakowie odbył się SAP Business One RoadShow. Wydarzenie zainaugurowało cykl spotkań z przedsiębiorcami, organizowanych przez SAP Polska, przy wsparciu firm partnerskich. Rozmowy o cyfrowej transformacji firm z pomocą systemu SAP Business One rozpoczął najbardziej referencyjny partner SAP w Polsce, firma Altab. Rolę partnera technologicznego pełniła firma Lenovo.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Sprawniej i wydajniej z SAP Business One

Spotkanie przyciągnęło przedsiębiorców zainteresowanych cyfrowym rozwojem biznesu, którzy chcą lepiej i wydajniej zarządzać swoją firmą. Uczestnicy spotkania mieli okazję sprawdzić na jakim poziomie dojrzałości cyfrowej znajduje się ich przedsiębiorstwo, a w związku z tym zweryfikować, które procesy powinni ulepszyć, aby działać sprawniej i wydajniej.

System „szyty na miarę”

O narzędziach niezbędnych do usprawnienia procesów w firmie opowiadali praktycy, którzy od lat wdrażają system SAP Business One. Wskazali oni kilka najważniejszych elementów, dzięki którym możliwe jest skuteczniejsze zarządzanie biznesem. Udowodnili, jak łatwo można dopasować system informatyczny do indywidualnych potrzeb firmy.

Chcieliśmy pokazać i to się udało, że system SAP Business One jest tak elastyczny, że można go w łatwy sposób dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw w każdej branży – podkreśla Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A. – To jedyny taki system na rynku. To nie jest system „wszystko mający”, ale „wszystko mogący mieć” – dodaje.


Najciekawsze historie wdrożeń systemu SAP Business One

Uczestnicy mieli też okazję poznać historie firm, które z powodzeniem korzystają z systemu SAP Business One. Co więcej, mogli posłuchać historii sukcesu gościa specjalnego, Tomasza Bączyka – Prezesa Zarządu Provalliance Polska – firmy zarządzającej największą siecią salonów fryzjerskich w Europie i drugą - co do liczby placówek, w skali światowej. Tomasz Bączyk zwrócił uwagę, że realizowanie nawet najlepszej strategii nie jest możliwe bez sprawnych narzędzi informatycznych, podkreślił również że dzięki automatyzacji procesów, może dynamicznie się rozwijać bez konieczności zwiększenia zatrudnienia.

Fabryka w sali konferencyjnej

Na zakończenie, uczestnicy mogli poczuć się jak w prawdziwej fabryce. Podczas SAP Business One Live aktywnie wzięli udział we wszystkich etapach procesu, od złożenia zamówienia, do otrzymania gotowego produktu.

Źródło: ALTAB

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top