Oracle Day 2014 za nami

Rekordowa liczba ponad 600 uczestników wzięło udział w obradach konferencji Oracle Day, która odbyła się 5 listopada w Warszawie.


Wszystkie konferencje serii Oracle Days, którym towarzyszy hasło „Cyfrowa rewolucja – transformacja dla sukcesu”, odbywają się jesienią b.r. w 30 miastach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Warszawska edycja Oracle Day rozpoczęła się od przemówienia powitalnego, które wygłosił Piotr Witczyński, Dyrektor Generalny Oracle Polska:Drugim mówcą był Cesare Capobianco, Dyr. Sprzedaży Aplikacji w regionie CEE, który pasjonująco opowiadał o cyfrowej rewolucji naszych czasów:Ważnym elementem sesji plenarnej była kolejna prezentacja Piotra Witczyńskiego, który zaprezentował jeszcze „gorące” nowości ogłoszone na konferencji Oracle OpenWorld w San Francisco:Można z czystym sumieniem stwierdzić, że było to niezwykłe i wielce inspirujące spotkanie, podczas którego nie tylko można było wysłuchać ponad 30 referatów, ale także podyskutować w kuluarach na różne tematy związane z najnowszymi trendami IT – takimi, jak aplikacje biznesowe w chmurze, rozwiązania mobilne dla biznesu, czy wykorzystanie potencjału Big Data do znajdowania nowych zależności pomiędzy danymi.

Źródło: ORACLE POLSKA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top