BIMODAL LOGOWebinarium:
Modernizacja ERP - jak uzyskać więcej z inwestycji w system ERP?

12 maja 2022, godz. 11:00
W branży produkcyjnej pojawiają się nowe wyzwania biznesowe ze względu na rozprzestrzenianie się transformacji cyfrowej; nastąpił gwałtowny wzrost potrzeby modernizacji aplikacji w celu obsługi rosnącej liczby połączonych systemów, co sprawia, że reakcja w czasie rzeczywistym staje się koniecznością.

Nowoczesne środowisko ERP może pomóc firmom osiągnąć przewagę konkurencyjną, organizacje potrzebują elastyczności, która pozwoli im szybko reagować na potrzeby klientów – zwracają się do iPaaS, aby przyspieszyć wyniki biznesowe.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o:
  • Powody, dla których warto przejść na modernizację środowiska ERP i uczynienie z niego priorytetu biznesowego. Czego jeszcze oprócz nowego ERP potrzebujesz, aby iść naprzód z transformacją cyfrową?
  • Czego można oczekiwać od low-code Integration Platform as a Service jako usługi i jak wyjaśnić wartość biznesową integracji.
  • W jaki sposób zdolność Boomi do łączenia urządzeń lokalnych i SaaS może pomóc zmaksymalizować i przedłużyć żywotność istniejących inwestycji, pomagając od samego początku uzyskać wartość.
  • Zobacz Boomi w akcji, „Rejestr płatników VAT API” pokażemy jak zbudować integrację pomiędzy Twoim systemem ERP a API dostarczonym przez Ministerstwo Finansów.

Webinarium poprowadzą Artur Buła, CEO BiModal Solutions oraz Przemysław Wroński, Technical Solutions Architect, BiModal Solutions.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top