Innowacyjny kierunek studiów na Politechnice Częstochowskiej: Współpraca z BPX Global, SAP i Wielton
sap logoW ramach inicjatywy edukacyjnej, Politechnika Częstochowska wprowadza zaawansowany program studiów podyplomowych pod nazwą „Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem”. Ten wyjątkowy program został zaprojektowany w ścisłej kooperacji z SAP – przodującym globalnie dostawcą rozwiązań oprogramowania biznesowego, oraz z BPX Global, renomowanym ekspertem w zakresie implementacji systemów SAP. Projekt ten uzyskał także wsparcie ze strony firmy Wielton, lidera w swojej branży, co dodatkowo podkreśla jego praktyczne znaczenie i orientację na przyszłościowe kompetencje.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Program ten oferuje uczestnikom nie tylko pogłębienie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim możliwość rozwinięcia umiejętności aplikacyjnych, niezwykle poszukiwanych na dzisiejszym rynku pracy, otwierając drogę do specjalizacji w obszarze systemów zarządzania przedsiębiorstwem na najwyższym poziomie.

Program studiów został opracowany we współpracy z BPX Global – międzynarodową firmą specjalizującą się w implementacji rozwiązań SAP, co gwarantuje aktualność i wysoką jakość kształcenia. Partnerstwo to umożliwi studentom nie tylko zdobycie cennych umiejętności praktycznych, ale także zapewni dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dodatkowo, program jest wspierany przez firmę Wielton, będącej mecenasem kierunku, oraz SAP Polska, które występuje w roli partnera specjalnego, co podkreśla praktyczny i aktualny charakter oferowanego kształcenia.

Studia skierowane są do osób posiadających wykształcenie wyższe, które pragną rozwinąć swoje kompetencje w obszarze efektywnego wykorzystania systemów informatycznych w zarządzaniu. Program jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, gdzie eksperci z zakresu systemów SAP są wysoce cenieni za swoją umiejętność wprowadzania innowacji i usprawnień w procesach biznesowych.<BR
Kursy będą prowadzone przez doświadczonych praktyków i ekspertów w dziedzinie systemów SAP, co zapewni uczestnikom solidne fundamenty teoretyczne oraz praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania projektami i procesami w przedsiębiorstwach różnych branż. Program studiów obejmuje szeroki zakres tematów, od podstawowych po zaawansowane aspekty zarządzania systemami informatycznymi, co pozwoli absolwentom na uzyskanie kompleksowej wiedzy i umiejętności.

Uruchomienie programu „Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem” na Politechnice Częstochowskiej jest kolejnym przedsięwzięciem SAP, którego celem jest rozwój puli talentów technologicznych w Polsce. Współpraca z instytucjami akademickimi stanowi istotny komponent naszej strategii korporacyjnej, która ma na celu nie tylko wspieranie edukacji na najwyższym poziomie, ale również stymulację rozwoju krajowego ekosystemu innowacji i technologii. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim inicjatywom, będziemy w stanie przygotować przyszłe pokolenia specjalistów z niezbędnymi kompetencjami do realizacji transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach, co z kolei przyczyni się do wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki na rynku globalnym – komentuje Marcin Demkiw, dyrektor ds. wsparcia sprzedaży SAP Polska.

Rekrutacja na nowy kierunek studiów podyplomowych „Systemy SAP w zarządzaniu przedsiębiorstwem” na Politechnice Częstochowskiej trwa do 24 lutego 2024 r. Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji oraz programu studiów, a także bezpośredni link do zapisów znaleźć można na stronie internetowej uczelni. To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe i zyskać przewagę na rynku pracy dzięki specjalistycznej wiedzy z zakresu systemów SAP.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top