MRP II w ofercie HUMANSOFT

Humansoft jest w trakcie pilotażowego wdrożenia nowego modułu produkcyjnego do humansoft HermesSQL i humansoft Corax. Moduł nosi nazwę „Produkcja MRP II”. Do sprzedaży trafi w II połowie 2012 roku.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Humansoft zawsze stawia sobie najwyższe cele jako firma innowacyjna i wychodząca naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Od lat realizujemy strategię dostarczania wiedzy i rozwiązań, które usprawniają prowadzenie biznesu, niezależnie od branży i profilu działalności. Teraz przyszedł czas na wsparcie biznesu w procesach produkcyjnych - powiedział Tomasz Fidos prezes Rady Nadzorczej Humansoft Sp. z o.o.
Moduł „Produkcja MRP II” przeznaczony jest do zarządzania procesami związanymi z technicznym przygotowaniem produkcji, planowania i realizowania produkcji zarówno masowej, jak i jednostkowej. Umożliwia m.in. opracowanie technologii, harmonogramowanie zleceń produkcyjnych, zarządzanie łańcuchem dostaw, analizowanie kosztów wytworzenia wyrobu na poszczególnych etapach produkcji, czy monitorowanie efektywności wykorzystania gniazd produkcyjnych i pracowników. W pełni obsługuje produkcję procesową i dyskretną, co czyni moduł wszechstronnym narzędziem pozwalającym wesprzeć przedsiębiorstwa produkcyjne z różnych branż gospodarki, w tym: chemicznej, metalowej, spożywczej, maszynowej, budowlanej, elektronicznej i wydawniczej.

Obecnie trwa proces wdrażania modułu w Radomskiej Fabryce Farb i Lakierów RAFIL S.A. Od lutego 2012 roku firma prowadzi już bieżącą produkcję w oparciu o nowe rozwiązanie Humansoft. RAFIL jest pierwszym Klientem firmy wdrażającym „Produkcję MRP II”, ale jeszcze w pierwszej połowie tego roku ruszą wdrożenia modułu produkcyjnego w kolejnych firmach, m.in. z branży wydawniczej i obróbki metali.

Już teraz Klienci Humansoft mogą poznać funkcjonalność nowego modułu umawiając się na indywidualne prezentacje. Konferencje promujące nowe rozwiązanie dla Klientów oraz Partnerów biznesowych producenta planowane są w połowie bieżącego roku.

Źródło: HUMANSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top