Altkom Akademia i enova365 wspólnie dla Analityków

enova365 2016Altkom Akademia, lider rynku szkoleń z ponad 20 letnim doświadczeniem, stale rozwija ofertę szkoleń dla biznesu. Tym razem Akademia wspólnie z firmą Soneta, producentem systemu enova365, stworzyła program szkoleniowy odpowiadający dokładnie na potrzeby użytkowników pracujących na dużych zbiorach pochodzących z systemu ERP.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Rola analityki we współczesnym przedsiębiorstwie rośnie z roku na rok. Według danych firmy Gartner do końca 2020r. aż 80 proc. procesów biznesowych opartych będzie na Big Data.

Coraz częściej firmy szkolą swoich pracowników w zakresie zarządzania dużymi zbiorami danych, analiz wielowymiarowych, przetwarzania zbiorów pochodzących z różnych źródeł.

Wobec rosnącej lawinowo ilości i różnorodności gromadzonych danych, umiejętne wykorzystanie rozwiązań analitycznych staje się dzisiaj koniecznością, na bazie której przedsiębiorstwa mogą oferować innowacyjne produkty i usługi, usprawnić proces decyzyjny, zoptymalizować wewnętrzne procesy biznesowe, zwiększyć efektywność operacyjną i w efekcie uzyskać przewagę konkurencyjną. Rosnące wymagania rynku prowadzą do powstawania coraz to lepszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Nowe szkolenie z narzędzi analitycznych „Microsoft Excel, Power BI i enova365 BI jako narzędzia analityczne do zarządzania wiedzą w organizacji” jest odpowiedzią na ten trend. Szkolenie pokazuje jak w prosty sposób usprawnić i zautomatyzować dotychczasowe analizy danych - dzięki zastosowaniu narzędzi analitycznych dostępnych w enova365 i Microsoft (Excel, PowerBI).
Szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naszych klientów związane z trendem Big Data. Analitycy będą mogli dowiedzieć się jak efektywnie przetwarzać duże zbiory danych, pochodzące m.in. z systemów klasy ERP. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z takimi narzędziami jak Business Intelligence enova365 czy Microsoft Power BI - Mówi Grzegorz Jurczak, Kierownik Projektów Business Intelligence i Workflow, firmy Soneta.
Altkom Akademia posiada w ofercie ponad 1 000 szkoleń z zakresu IT, zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych a także z obszaru prawa, finansów, księgowości oraz doskonalenia umiejętności społecznych. Firma utrzymuje najwyższe standardy edukacyjne, posiada najwyższe statusy partnerstwa takich liderów technologicznych jak Microsoft, Oracle, IBM, SAP, Cisco. Do grona klientów Altkom Akademii należą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i największe krajowe firmy i instytucje. W ofercie edukacyjnej Altkom Akademii dostępny jest kompleksowy zbiór szkoleń z zakresu zaawansowanych narzędzi analitycznych MS Excel i rozwiązań PowerBI.

Pierwsze edycje nowego szkolenia odbędą się pod koniec lutego w siedzibie Altkom Akademii – WTT przy ul. Chłodnej w Warszawie. Więcej informacji oraz zapisy dostępne będą na stronie Altkom Akademii.
 
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top