15 lat od pierwszego logowania do enova365

enova365W listopadzie 2002 roku na rynku pojawił się system enova - pierwsze rozwiązanie ERP produkowane przez krakowską firmę Soneta. Z okazji 15-lecia producent wystosował podziękowania i pakiet upominków dla 150 Klientów. Powstała również jubileuszowa animacja, prezentująca najważniejsze fakty o enova365.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Spółka powstała w 2002 roku powołana przez Roberta Czułę, Marcina Spiechowicza i Marcina Wojasa. Przedsiębiorstw szybko znalazło się w gronie głównych graczy na rynku ERP zdobywając uznanie tysięcy Użytkowników.

Początkowo system enova, oferował funkcje związane głównie z obsługą kadrowo-płacową. To jednak dynamicznie się zmieniało. Pierwszy rok to czas intensywnego rozwoju produktu, oraz pierwsze realne wdrożenia u klientów. Na liście pierwszych użytkowników systemu pojawiają się biura rachunkowe, ale także ministerstwo, znany polski wydawca, czy krakowskie przedszkole.
Najważniejsze dla nas było skonstruowanie systemu, który spełniając najwyższe normy branżowe tj. bezpieczeństwo biznesowe, stabilność, zgodność z przepisami oraz szybką reakcję na zmiany w przepisach, jednocześnie będzie zawierał w sobie potencjał rozwojowy i ułatwiał codzienną pracę przedsiębiorcom – wyjaśnia główne założenia enova365 Robert Czuła – Prezes Zarządu Soneta sp. z o.o.
Kolejne lata to kolejni klienci oraz dalszy rozwój systemu. W 2005 roku z systemu enova korzystało już 1000 firm i urzędów w Polsce. Znaczna ekspansja miała miejsce w 2007 r. kiedy to Soneta zanotowała ponad 50% dynamikę sprzedaży w stosunku do roku wcześniejszego i zdecydowała się na niemal dwukrotny wzrost zatrudnienia. Od tego czasu firma notuje stały wzrost obrotów rzędu ponad 20%.

W ciągu kilku lat, system rozwinął się do kompletnego narzędzia ERP, które wspiera pracę firm w zakresie kadr, księgowości, magazynów, sprzedaży czy business intelligence. Dziś enova365 oferuje ponad 50 modułów, które odpowiadają na najważniejsze potrzeby klientów.

Aktualnie z rozwiązań firmy Soneta, korzysta prawie 12 tysięcy przedsiębiorców w Polsce. W podziękowaniu za wieloletnią współpracę, firma rozesłała dziś 150 upominków do swoich pierwszych klientów w raz z podziękowaniami z owocną współprace i długoletnie zaufanie.

W celu lepszej realizacji oczekiwań swoich klientów, latem tego roku, Soneta zrealizowała badanie satysfakcji klientów enova365, przeprowadzone na grupie ponad 400 użytkowników systemu. Jak wynika z badania aż 88% klientów poleciłoby enova365 innym firmom, 84% klientów ceni system za jego intuicyjność a 87% klientów jest zadowolonych z funkcjonalności enova365.

Bardzo wysoki wskaźnik lojalności użytkowników enova365 jest ściśle związany ze stałym rozwojem oferty i oprogramowania. Aktualność technologiczna oraz zgodność ze stale zmieniającymi się przepisami prawa to wyróżnik i jednocześnie recepta na utrzymanie stałych klientów na dynamicznym rynku oprogramowania dla biznesu.

„Dziękujemy za zaufanie i pracujemy dalej” - to motto przyświeca zespołowi Soneta w jubileusz 15-lecia firmy. Zapraszamy do obejrzenia animacji na http://enova.pl/15-lecie

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top