Kiedy zostaliśmy partnerem biznesowym Asprova Corporation w 2008 roku chyba nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę, co wyniknie z tej współpracy. Systemy klasy APS nie były jeszcze wtedy popularne w Polsce, a nawet znane. Po 10 latach i 5 tytułach dla Najlepszego Partnera Biznesowego (zdobywanych nieprzerwanie od 2012 roku) nie mamy żadnych wątpliwości, że rok 2008 był przełomowym.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Tytuł dla Najlepszego Partnera Biznesowego Asprova Corporation wiele dla nas znaczy – tym bardziej, że zawsze podkreślamy, że same narzędzia nie stanowią rozwiązania. Zdobywając go potwierdzamy, że faktycznie pełnią one rolę drugoplanową. To co umożliwia nam utrzymywanie tego wyróżnienia od 6 lat to przede wszystkim nasze podejście, które jest oparte na współpracy zarówno z naszymi Klientami, jak i ze sobą nawzajem. To różne kompetencje, które pozwalają widzieć niuanse procesów produkcyjnych, a tym samym skutecznie usprawniać obszar zarządzania produkcją w firmach z różnych branż. I właśnie o tym opowiadaliśmy na spotkan iu partnerów Asprova Corporation w Marburgu.

Kenji Fujii (CEO Asprova Corporation) oraz Michał Lach (Wiceprezes Zarządu EQ System) podczas spotkania partnerów Asprova Corporation 2018 W tym miejscu, chcemy podziękować całemu zespołowi EQ System za zaangażowanie, bo bez niego nie byłoby ani jednego tytułu dla Najlepszego Partnera Biznesowego oraz Klientom, którzy zaufali naszemu podejściu.

Źródło: www.eqsystem.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top