CIECH  wybiera platformę Comarch EDI do elektronicznej wymiany dokumentów handlowych
COMARCHGrupa CIECH wybrała Comarch ze względu na wieloletnie doświadczenie firmy, a także zaawansowane funkcjonalności samego systemu, odpowiadające potrzebom dużych podmiotów działających w biznesie. Comarch EDI umożliwia m.in. konwertowanie faktur z i na wiele różnych formatów, a ponadto obsługuje walidacje biznesowe. Wykorzystanie sztucznej inteligencji zapewnia automatyzację procesów, minimalizując błędy ludzkie oraz przyspieszając pracę.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W Grupie CIECH bezpieczeństwo traktujemy jako najwyższy priorytet, a rozwiązanie COMARCH zapewniało nam jego wymagany poziom. Niezależność od systemów generujących i przyjmujących dokumenty EDI, ale również już istniejące połączenia z większością potencjalnych partnerów biznesowych to kolejne atuty platformy, które usprawniają pracę naszych zespołów – mówi Tomasz Moroń, Dyrektor IT w Grupie CIECH.


Proces uruchomienia komunikacji EDI z partnerami biznesowymi jest wg naszych doświadczeń nie tylko wyzwaniem technicznym, ale i organizacyjnym, ponieważ obejmuje koordynację wielu niezależnych podmiotów. Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć grupę CIECH naszymi doświadczeniami w tym zakresie – opowiada Łukasz Barchański, Dyrektor consultingu Comarch EDI.


Platforma Comarch EDI (ang. Electronic Data Interchange, Elektroniczna Wymiana Danych) to szereg korzyści docenianych przez firmy, które już się na nią zdecydowały. Są to między innymi:
  • Możliwość wymiany danych z każdym partnerem biznesowym.
  • Centralny katalog produktów, który usprawnia zarzadzanie danymi o produktach wymienianych z wieloma partnerami biznesowymi.
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw – w tym jego optymalizacja, skuteczna komunikacja z operatorami, szybki i bezpieczny przepływ informacji, dostęp do statusów operacji logistycznych.
  • Finansowanie łańcucha dostaw – integracja z bankami umożliwia pełną obsługę faktur wraz z ich finansowaniem.
  • E-fakturowanie – kompleksowa obsługa faktury elektronicznej zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi.
  • Integracja z dowolnymi systemami ERP. 
  • Wykrywanie anomalii w fakturach.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top