Kadry i płace dla Telepizzy

MACROLOGIC - systemy ERP, Kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimiMacrologic zrealizuje kolejny kontrakt w Telepizza Polska Sp. z o.o.. Umowa dotyczy wdrożenia najnowszej wersji systemu Xpertis oraz uzupełnienia dotychczas funkcjonującego rozwiązania o kolejne moduły: kadry i płace, analiza sprzedaży i portal komunikacyjny. Nowy kontakt został zdobyty dzięki wysokiej jakości serwisu spółki informatycznej. Telepizza zaliczana jest do pięciu największych sieci gastronomicznych w Polsce obok - McDonald's, Da Grasso, Sphinx i KFC.

Telepizza zdecydowała się poszerzyć zakres współpracy z Macrologic S.A. Wdrożenie systemu Xpertis dotyczy obszarów kadr i płac, analiz sprzedażowych oraz portalu komunikacyjnego dla sieci salonów. Dotychczas Telepizza w obszarze twardego HR użytkował oprogramowanie jednego z wiodących polskich dostawców. W obszarze kadrowym prócz standardowego modułu K-P Macrologic wdroży portal komunikacyjny pozwalający udostępniać pracownikom centrali oraz sieci m.in. dane o urlopach, wynagrodzeniach itp. Portal znajdzie również zastosowanie w logistyce. W drugim etapie projektu dzięki nowemu kanałowi komunikacji sieć sprzedaży będzie mogła składać zamówienia bezpośrednio do systemu logistycznego w centrali.

W obszarze sprzedaży Telepizza zamówiła w Macrologic rozwiązanie analityczne, które będzie komplementarne do wdrożonego w 2008 roku rozwiązania kontrolingowego. W ramach projektu cały system ERP w Telepizzy zostanie up-gradeowany do wersji 11.10, która funkcjonuje w oparciu o technologię Java. Wprowadzenie rozwiązania zwiększa efektywność wdrożenia i obniża koszty użytkowania oprogramowania.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top