loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

AGMAR SA z systemem ERP Implus 5

BPSC - systemy ERP, CRM, ERP, Business IntelligenceAGMAR SA, jeden z wiodących w Europie dostawców obudów metalowych dla sektora telekomunikacyjnego oraz energetycznego rozpoczyna wdrożenie systemu ERP Impuls 5. Oprogramowanie autorstwa BPSC wykorzystywane będzie we wszystkich istotnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Z systemu równocześnie korzystać będzie 30 użytkowników.
Rozpoczynająca się właśnie analiza przedwdrożeniowa obejmie wybrane obszary systemu Impuls 5: finansowo-księgowy, kadrowo-płacowy, środki trwałe, dystrybucję oraz gospodarkę materiałową. Sfera produkcji zostanie objęta rozwiązaniem klasy MRP (wspierającym zarządzanie produkcją), relacjom z klientami dedykowane będzie oprogramowanie CRM.

AGMAR S.A. jest jednym z wiodących w skali europejskiej dostawcą systemów obudów metalowych. Od początku powstania, 1983 roku, jest spółką z 100% prywatnym polskim kapitałem. W swoim zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Mielec, zatrudnia około 210 osób. Firma AGMAR oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi ułatwiające integrację różnych systemów w jednym typie obudów przez jednego dostawcę, co ma pozytywny wpływ na całościowy koszt oraz czas realizacji projektu. Z rozwiązań spółki korzystają m.in. najwięksi operatorzy telekomunikacyjni oraz zakłady energetyczne w wielu krachach Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top