Kompania Piwowarska wybrała Codec Systems

codec logo 2017Kompania Piwowarska wdroży specjalistyczny system MPC, który będzie wspierać planowanie finansowe, budżetowanie i controlling. System dostarczyła firma Codec Systems, która także będzie miała spory udział we wdrożeniu rozwiązania.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

W pierwszym okresie Kompania Piwowarska wykorzysta MPC przede wszystkim do procesów planistycznych. Trudno dziś ocenić, jak wielki zasięg będzie miał system po wdrożeniu i czy będzie odpowiadał za wszystkie obszary controllingu, jednak w oparciu o dotychczasowe wdrożenia firmy Codec, można się spodziewać, że MPC będzie mógł wspierać wszystkie procesy controllingu w Kompanii Piwowarskiej.

Krzysztof Stempkowski, Kierownik Rachunkowości Zarządczej powiedział, że o wyborze rozwiązania Codec zadecydowały względy związane z dobrymi doświadczeniami informatycznej firmy wyniesionymi ze współpracy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce i zagranicą.
'Nowoczesność rozwiązania, kompatybilność z wykorzystywanymi przez KP systemami, sposób i krótki czas wdrożenia oraz atrakcyjna oferta - to są czynniki, które wzięliśmy pod uwagę decydując się na rozwiązanie MPC' - powiedział Krzysztof Stempkowski.
 
Źródło: www.codec.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top