Contractor wybrał system ERP Comarch CDN XL

Firma Contractor Sp. z o.o., producent wysokiej jakości betonu, w celu profesjonalnej organizacji pracy i kompleksowego zarządzania zakładami betoniarskimi zdecydowała się na wdrożenie systemu ERP – Comarch CDN XL. Umowa na zakup i wdrożenie oprogramowania została podpisana z firmą integratorską Kotrak Bis, która jest Złotym Partnerem Comarch.
Obecnie prowadzona jest analiza przedwdrożeniowa, która oprócz procesów zachodzących w firmie uwzględnia również integrację z systemem automatyki produkcji. Wdrożenie obejmie obszar sprzedaży, logistyki, serwisu parku maszynowego, księgowości, kadr i płac, a także kontrolingu w centrali oraz w 10 zakładach w Małopolsce i na Śląsku.
System zostanie dostosowany do specyficznych wymagań klienta charakterystycznych dla firm produkujących beton, obejmujących ewidencję budów, pomp i betonowozów . Zostaną stworzone dodatkowe zestawienia kosztów i przychodów pozwalające na raportowanie m.in. wielkości sprzedaży w rozbiciu na kontrahenta i budowy, kosztów transportu, kosztów zużycia surowców, zestawienie przerobów betonowozów i pomp oraz szereg innych raportów wynikających ze specyfiki branży betonowej – wyjaśnia Jakub Imosa, dyrektor Departamentu ERP z firmy Kotrak Bis.
Wprowadzenie wysokiej klasy rozwiązań informatycznych, a także automatyzacji procesów zachodzących w firmie jest konsekwencją planów rozwojowych firmy Contractor.

O wyborze systemu ERP firmy Comarch  zadecydowała popularność systemu na polskim rynku, elastyczność i możliwości dostosowania systemu do potrzeb klienta oraz kompetencje i doświadczony zespół firmy wdrożeniowej Kotrak Bis.

Contractor Sp. z o.o. produkuje rocznie 400 tys. metrów sześciennych betonu i zapraw, co stawia ją w czołówce producentów w Polsce. Firma dostarcza mieszanki betonowe własnymi betonowozami oraz posiada pompy do betonu – ma doświadczenie w pompowaniu betonu na odległość ponad 100 m za pomocą dodatkowych rurociągów.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.