EXACT wprowadza do oferty rozwiązanie Business Intelligence  QlikView

EXACT - ERPExact nawiązał współpracę z firmą QlikTech dostarczającą rozwiązania typu Business Intelligence. W wyniku tej współpracy, Exact wprowadza nowy produkt do swojej oferty narzędzi raportujących, który kompleksowo zaspokaja potrzeby pracowników wszystkich szczebli w zakresie sprawozdawczości.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Połączenie narzędzi ERP oraz BI (Business Intelligence) w dużym stopniu wpływa na poprawę elastyczności i efektywności pracy organizacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na partnerstwo z QlikTech, dostawcą QlikView - innowacyjnego narzędzia analitycznego umożliwiającego w łatwy i szybki sposób łączenie informacji z wielu systemów informatycznych, baz danych czy arkuszy Excel. – mówi Izabela Górecka-Olejniczak.
Nowe narzędzie - Exact Insight, wykorzystujące rozwiązanie QlikView, jest odpowiedzią na potrzeby pracowników, zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, dla których priorytetem jest, aby dokonywane analizy danych przedstawiać w formie zrozumiałych i czytelnych raportów bądź wykresów. Z najnowszego badania Logistiek.nl wynika bowiem, że zdecydowana większość firm (93 proc.) nadaje tworzeniu raportów wysoki lub bardzo wysoki priorytet, przy czym ponad połowa organizacji (66 proc.) boryka się z niedostateczną analizą przeprowadzanych na co dzień transakcji. Exact Insight skutecznie wspiera użytkowników biznesowych w tym zakresie. Architektura aplikacji pozwala w prosty sposób agregować dane pochodzące, poza bazą danych Exact z innych źródeł, takich jak arkusze MS Excel, bazy danych SQL, itp.

Exact Insight umożliwia dogłębną analizę i wizualizację danych oraz zapewnia pełen dostęp do zgromadzonych informacji. W odróżnieniu od innych tego typu rozwiązań, Exact Insight jest narzędziem pochodzącym od jednego producenta. W związku z tym nie wymaga przeprowadzania integracji rozwiązań od wielu dostawców oraz umożliwia błyskawiczne wdrożenie, co znacząco wpływa na ograniczenie kosztów.

Exact Insight jest narzędziem wysoce zorientowanym na użytkownika. Działa w czasie rzeczywistym, pozwala na szybki dostęp do informacji również na urządzeniach mobilnych m.in. w smartfonach lub tabletach, a jego obsługa nie wymaga specjalistycznego szkolenia.

Źródło: www.exact.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top