Większa wartość dla klientów dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu analitycznemu Copperleaf, to świetna informacja dla przedsiębiorstw intensywnie wykorzystujących swoje aktywa oraz potwierdzenie pozycji IFS, jako lidera kategorii Enterprise Asset Management.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
IFS ogłasił zawarcie ostatecznej umowy przejęcia Copperleaf Technologies Inc. Copperleaf będąc kluczowym dostawcą narzędzi do planowania i zarządzania inwestycjami w aktywa (AIPM) wspieranego AI, oferuje imponujące możliwości.

Ponad dwa biliony dolarów fizycznych i cyfrowych aktywów na całym świecie są zarządzane za pomocą oprogramowania Copperleaf, które dostarcza dane i wgląd, wspierając klientów w optymalizacji inwestycji. Oprogramowanie to jest wykorzystywane przez największe i najbardziej cenione organizacji w branżach takich jak: energetyka, farmacja i transport, m.in.: ONE Gas, jedna z największych notowanych na giełdzie w pełni regulowanych spółek gazowych w USA, Manitoba Hydro, jedno z największych zintegrowanych przedsiębiorstw dystrybucji energii elektrycznej i gazu ziemnego w Kanadzie oraz National Grid, jedna z największych publicznie notowanych spółek użyteczności publicznej na świecie.

Połączenie Copperleaf i IFS jest wysoce komplementarne, udostępniając organizacjom niezrównane funkcje oprogramowania. Klienci będą mieli dostęp do zaawansowanych rozwiązań wspieranych przez przemysłową sztuczną inteligencję, która pozwoli zarządzać każdym elementem aktywów kluczowych dla ich działalności – przez cały cykl życia – w celu zwiększenia efektywności i skuteczności operacji.

IFS kontynuuje budowanie swojej pozycji globalnego lidera w oprogramowaniu do zarządzania aktywami i usługami, wspieranego przez przemysłową sztuczną inteligencję. Jestem niezwykle podekscytowany możliwościami, jakie Copperleaf wnosi do naszej rozszerzonej oferty dla klientów. Łączymy dwie firmy oparte na tych samych zasadach: światowej klasy innowacyjna technologia z najszybszym czasem wdrożenia, wiedzą w zakresie aktywów i branży, które przynoszą wyjątkowy zwrot z inwestycji, oraz kulturami organizacyjnymi, które zawsze stawiają klienta w centrum wszystkiego, co robią - skomentował Mark Moffat, CEO IFS


Jestem niezwykle dumny z pracy, jaką Copperleaf wykonał, aby stworzyć firmę, którą mamy dzisiaj. Nasze wiodące na rynku rozwiązanie jest obecnie wykorzystywane przez wielu największych i najlepiej zarządzanych właścicieli aktywów na świecie. Nasza następna faza wzrostu jako część IFS pozwoli nam przyspieszyć jeszcze bardziej i oferować klientom jeszcze większe możliwości dzięki wspólnym wartościom i zaangażowaniu w dostarczanie najbardziej zaawansowanego oraz komercyjnie ważnego oprogramowania, jakiego mogą potrzebować firmy - Paul Sakrzewski, CEO Copperleaf.


Połączenie Copperleaf i IFS tworzy wyjątkową wartość dla naszych klientów z branż intensywnie wykorzystujących aktywa, a także dla partnerów, inwestorów i pracowników”. Amos Michelson, ustępujący przewodniczący Copperleaf, również dodał: „To przejęcie jest uznaniem inwestycji i wielu lat ciężkiej pracy, które przyczyniły się do sukcesu naszej firmy. Jestem pewien, że przyszłość firmy jako część IFS zapewni wszystkim możliwości i wzrost - Darren Roos, przewodniczący IFS.Zakończenie transakcji jest uzależnione od spełnienia standardowych warunków, w tym zatwierdzenia sądowego, zatwierdzenia przez akcjonariuszy Copperleaf oraz zgody regulacyjnej zgodnie z kanadyjską ustawą o konkurencji. Pod warunkiem spełnienia tych i innych warunków zamknięcia określonych w umowie aranżacyjnej, przewiduje się, że przejęcie Copperleaf zostanie zakończone w trzecim kwartale 2024 roku. Więcej szczegółów na temat transakcji można znaleźć w komunikacie finansowym.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top