Symfonia sięga po e-Teczkę od HRobots
SYMFONIASymfonia i HRobots podpisały umowę dotyczącą rozwiązania inteligentna e-teczka pracownika. Dzięki zawartemu porozumieniu klienci Grupy Symfonia mają możliwość korzystania z tego rozwiązania HR w formule white label. Dla Symfonii to kolejny krok w budowaniu kompleksowego portfela rozwiązań optymalizujących i digitalizujących procesy biznesowe, tym razem w obszarze HR. Kontrakt został zawarty na czas nieokreślony.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Zakres wykorzystania sztucznej inteligencji w rozwiązaniach Symfonii rośnie. E-Teczka (inteligentna e-teczka pracownika) wykorzystuje technologie Robotic Process Automation (RPA), w tym rozpoznawanie tekstu (Optical Character Recognition - OCR), klasyfikację dokumentów i inne usprawnienia opierające się na uczeniu maszynowym (ML). Narzędzie znacząco poprawia efektywność i możliwości specjalistów i specjalistek pracujących z dokumentacją pracowniczą. Symfonia, dostrzegając korzyści płynące z nawiązania współpracy z dostawcą nowoczesnego i profesjonalnie zaprojektowanego rozwiązania, zamierza wykorzystać oczywistą synergię wszystkich rozwiązań z obszaru HR&Payroll w portfolio. Integracja systemów Symfonii i HRobots oraz dwukierunkowa wymiana danych dostarczy końcowym użytkownikom najlepsze doświadczenia w codziennej pracy.

Zdecydowaliśmy się na sprawdzone, inteligentne rozwiązanie. Tylko w obszarze rozpoznawania i klasyfikacji dokumentów, narzędzie opracowane przez HRobots wykazuje 70% oszczędności czasu pracowników. To imponujący, udokumentowany wynik, a mowa o zaledwie jednej funkcjonalności - mówi Piotr Ciski, CEO Symfonia Group. Cyfryzacja krajowego biznesu za sprawą KSeF galopuje, a oczekiwania naszych klientów rosną we wszystkich obszarach obsługi biznesowej. Automatyzacja podstawowych czynności kadrowych jest jednym z nich. Firmy potrzebują skupić się na budowie relacji i odpowiedniego otoczenia dla pracowników, kluczowego zasobu, bez mnożenia kosztów, co gwarantuje rozwiązanie e-Teczka, idealne uzupełnienie kadrowo-płacowych produktów Symfonii - dodaje Piotr Ciski.


System od HRobots umożliwia procesowanie dokumentacji 24/7, generowanie dokumentów łatwych do digitalizacji oraz samoobsługę (mobilna aplikacja użytkownika). Automatyzacja na poziomie rozpoznawania dokumentów wykorzystuje technologię OCR wspartą autorskimi modelami danych szkolonymi na dokumentach utworzonych w języku polskim.

Obecna na rynku od ponad roku HRobots uzyskała certyfikację ISO 27001 (LL-C), która obejmuje rozwiązanie dot. e-teczki objęte umową. ISO 27001 to międzynarodowa norma standaryzująca systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji, która wspiera spełnianie wymogów RODO. Strategia Symfonii zakłada pokrycie wszystkich obszarów cyfryzacji procesów biznesowych. Przykładem realizacji tej wizji jest wprowadzenie do swojej oferty produktu e-Dokumenty, a następnie przejęcie całej spółki, co miało miejsce w październiku tego roku. Najnowszym rozwiązaniem włączanym do oferty jest e-Teczka, do której dostęp w formule white label Grupa zaoferuje nawet kilkudziesięciu tysiącom klientów.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top