oracle 120Firma Oracle została uznana za lidera w raporcie Gartnera „Magic Quadrant for Financial Planning Software” za oprogramowanie Oracle Fusion Cloud Enterprise Performance Management (EPM). W powyższym raporcie, w którym oceniono 14 dostawców, firma Oracle została uznana za lidera w kategoriach: "Zdolność do realizacji" oraz "Kompletność wizji". Bezpłatna kopia raportu jest dostępna tutaj.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Gartner definiuje oprogramowanie do planowania finansowego jako "kluczowe narzędzie, które umożliwia organizacjom zarządzanie procesami planowania, prognozowania i budżetowania w skali całego przedsiębiorstwa. Oprogramowanie to pozwala organizacjom na planowanie i analizowanie ich strategii finansowej w zakresie szerokiego wachlarza sprawozdań finansowych: zysków i strat, bilansu oraz przepływów pieniężnych, wspiera modelowanie, współpracę, analitykę i możliwości raportowania wyników”.

Według raportu "Liderzy mają na tyle silną pozycję, że mogą wpływać na wzrost rynku, kierunki rozwoju i dostarczać dojrzałe oferty, które spełniają zapotrzebowanie klientów. Liderzy demonstrują definiującą rynek wizję tego, jak oprogramowanie do planowania finansowego może pomóc dyrektorom finansowym w osiągnięciu ich celów biznesowych, takich jak maksymalizacja rentowności, alokacja zasobów i tworzenie wartości, przy jednoczesnym zapewnieniu efektywności przepływu pracy i możliwości prognozowania. Liderzy posiadają zdolność do realizacji swojej wizji i jasno określają, w jaki sposób innowacyjne technologie mogą być zastosowane w ramach ich aplikacji - w tym takie, jak Big Data, AI, czy ML. Liderzy wykazali się wynikami biznesowymi w postaci efektywnego pozyskiwania nowych klientów i utrzymania istniejących, a także wyróżniają się połączeniem takich cech, jak funkcjonalność produktu, reagowanie na sytuację rynkową, zapewnianie pozytywnych doświadczeń klienta oraz innowacyjność".

Aby skutecznie planować i podejmować decyzje oparte na danych w zmiennym środowisku biznesowym, organizacje potrzebują szybkiego i dokładnego wglądu w swoją działalność, co wymaga połączenia danych biznesowych w każdym jej obszarze" - powiedział Hari Sankar, szef Działu Zarządzania Produktami w Oracle. "Uważamy, że uznanie ze strony firmy Gartner jest świadectwem sukcesu, jaki osiągnęli nasi klienci w zakresie automatyzacji analiz i połączonego planowania w ich organizacjach, dzięki czemu są gotowi na wszelkie wyzwania czekające ich w przyszłości.


Będące elementem pakietu Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP) rozwiązanie Oracle Cloud EPM oferuje kompleksowy zestaw funkcji do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa, umożliwiających doskonalenie planowania finansowego i operacyjnego, szybsze zamykanie ksiąg rachunkowych oraz sprawne zarządzanie danymi. Ponad 11 tys. organizacji na świecie korzysta obecnie z aplikacji Oracle Cloud ERP i Oracle Cloud HCM.

Oracle jest wysoko ceniony w branży za swoje aplikacje finansowe.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top