Powstanie RamBase sp. z o.o.
rambase erp logoAby wspierać wszystkich klientów i partnerów bardziej lokalną obsługą i wiedzą, RamBase wzmacnia swoją obecność na kluczowych rynkach. Po kilku latach współpracy z poznańską firmą software'ową Fabres, teraz opieramy się na tym fundamencie, zakładając RamBase Sp z o.o., aby wzmocnić naszą organizację w Polsce.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
RamBase ma solidne podstawy na rynku norweskim i buduje międzynarodową sieć partnerską z ponad 20 partnerami w Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Danii i Polsce.

Polska jest ważnym rynkiem dla RamBase. Mamy już dobrą sieć partnerów do marketingu i dostarczania RamBase w Polsce oraz ugruntowaną współpracę rozwojową z Fabres w Poznaniu ", mówi COO RamBase, Karl Inge Stensland.


Stensland mówi o utworzeniu RamBase sp. z o.o., spółki zależnej Jakob Hatteland Computer AS (RamBase), jako kluczowej części strategii RamBase. Firma będzie miała swoje główne biuro w Poznaniu.

Owocna współpraca

Fabres to uznana marka na rynku pracy IT, o najwyższym poziomie wiedzy i kompetencji w zakresie tworzenia oprogramowania. Korzyść, którą RamBase ceni i która pomogła zespołowi RamBase w dalszym rozwoju zaawansowanych funkcjonalności ERP.

Owocna współpraca z Hatteland przyczyniła się do ekspansji Fabres na rynku skandynawskim, który jest głównym celem firmy. Nasi klienci pochodzą z branży e-commerce, logistyki, hotelarstwa, mobilności i rozrywki" - mówi Piotr Sawiński, dyrektor zarządzający w Fabres.


Zorientowana na procesy biznesowe wiedza programistów Fabres pozwala zespołowi aktywnie uczestniczyć w budowaniu wydajnych i nowoczesnych systemów ERP. Lokalna znajomość polskiego prawodawstwa okazała się bardzo pomocna w lokalizacji aplikacji RamBase.

Współpraca z Fabres naprawdę pomogła nam rozszerzyć nasz zespół rozwojowy w ciągu ostatnich lat i jest teraz punktem wyjścia do utworzenia RamBase Sp. z o.o. w celu dalszego budowania zdolności w zakresie sprzedaży, usług i rozwoju. Będzie to kluczowe dla dalszego rozwoju RamBase i zapewnienia silnego lokalnego wsparcia dla naszych polskich partnerów", mówi Stensland.


Źródło: www.rambase.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top