Programista konsultant ERP, czyli kluczowy czynnik sukcesu w projektach wdrożenia systemu ERP
IT.IntegroProgramiści stanowią podstawowy czynnik sukcesu projektów wdrożenia systemu ERP w organizacjach. To od ich kompetencji technicznych i komunikacji z klientem w dużej mierze zależy końcowy efekt projektów ERP. W IT.integro 200-osobowy zespół jest podstawą działalności firmy, a jej rozwój zależy od wzrostu samych specjalistów. W ciągu najbliższych trzech lat firma chce zatrudnić kolejnych 100 programistów ERP, którzy będą realizować usługi dla klientów z 60 krajów na całym świecie.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Jakie obowiązki pełni programista ERP?

Praca z systemami ERP polega nie tylko na programowaniu. Niezwykle istotna jest współpraca z klientami, analiza ich potrzeb oraz umiejętność proponowania i wprowadzania rozwiązań. Do tego potrzebna jest wiedza z obszaru zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, procesów biznesowych, rachunkowości i finansów, a także procesów specyficznych dla poszczególnych branż, np. produkcyjnej czy logistycznej.

W ramach działań podczas projektu wdrożenia systemu ERP programista jest odpowiedzialny m.in. za:
  • pozyskiwanie informacji o potrzebach i wymaganiach klienta, 
  • prowadzenie analiz i projektowanie procesów biznesowych w organizacji klienta,
  • programowanie w obszarze systemu i dostarczanie nowych modyfikacji,
  • stosowanie procedur metodyki oraz tworzenie dokumentacji,
  • wspieranie klienta, dostarczanie mu wiedzy i prowadzenie szkoleń.
Ile zarabia programista ERP?

Zarobki w branży ERP znacznie się różnią w zależności od popularności systemu ERP, technologii oraz oczywiście doświadczenia specjalisty i języków programowania, którymi się posługuje. Inwestując czas w szkolenia, zdobywanie nowych kompetencji i angażując się w codzienną pracę, można w tej branży wiele osiągnąć. Konsultanci programiści Microsoft Dynamics 365 Business Central w IT.integro mogą liczyć na wynagrodzenie od 8500 do 9500 zł brutto (UoP). Na tym stanowisku wymagane jest:
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP i zarządzaniu projektami,
  • umiejętność programowania w dowolnym języku,
  • wykształcenie techniczne lub finansowe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą.
Programiści, którzy chcą związać swoją przyszłość z systemami ERP, mogą aplikować do IT.integro na stanowisko młodszego konsultanta Microsoft Dynamics 365 Business Central, licząc na wynagrodzenie od 6500 PLN do 8000 PLN brutto (UoP). Nie muszą mieć doświadczenia z ERP. Wystarczy ambicja i chęć nauki, aby przejść program szkoleń z procesów biznesowych, rachunkowości, programowania w AL. oraz funkcjonalności systemu Business Central.

Dlaczego warto pracować właśnie z Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Na rynku jest wiele systemów ERP – branżowych, lokalnych czy globalnych. Microsoft Dynamics 365 Business Central jest systemem globalnym, dostarczanym przez jedną z największych firm technologicznych na świecie. To jednocześnie jeden z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się systemów tej klasy na świecie. Wiążąc swoją karierę z oprogramowaniem od Microsoft, wybierasz pracę w przyszłościowej i nowoczesnej specjalizacji. Zyskasz dostęp do nowoczesnego środowiska pracy i zaawansowanych narzędzi deweloperskich.

Pracuj z najlepszymi

Już od 1991 roku firma IT.integro działa na rynku technologicznym, obecnie wyróżniając się pozycją strategicznego partnera Microsoft Dynamics 365 w Polsce. 200 specjalistów pracujących w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie każdego dnia obsługuje klientów z ponad 60 krajów z całego świata, dostarczając im nie tylko oprogramowanie Microsoft, ale również własne aplikacje biznesowe. Wejdź na ścieżkę kariery programisty ERP z najlepszymi i aplikuj do IT.integro na kariera.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top