RAMBASEGama System, dostawca rozwiązań IT dla przemysłu, został nowym partnerem RamBase. Zapewni dostęp do norweskiego rozwiązania klientom z południowo-wschodniej Polski. Norweska firma planuje podwoić liczbę partnerów w Polsce do końca tego roku.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Nowy partner RamBase to firma technologiczna z blisko 20-letnim doświadczeniem. Gama System wspiera przedsiębiorstwa produkcyjne w optymalizacji procesów z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań IT, a działający w chmurze RamBase Cloud ERP dostępny w modelu „oprogramowanie jako usługa” ma pozwolić na poszerzenie zakresu tego wsparcia.

Dostarczamy naszym klientom sprawdzone systemy oraz nowe, indywidualne rozwiązania. Często łamiemy standardy, wprowadzając rozwiązania nowoczesne, jednocześnie bazujące na sprawdzonych fundamentach. RamBase świetnie wpisuje się w tę strategię. Liczymy na przełamanie pewnych panujących na rynku systemów ERP przyzwyczajeń i trendów. Dzięki naszej współpracy możemy proponować teraz dopasowane rozwiązanie dostępne praktycznie natychmiast, którego wdrożenie nie pociąga za sobą wysokich kosztów i nie przypomina wędrówki Dantego przez piekło – powiedział Łukasz Pokrzywka – dyrektor zarządzający w Gama System Polska.


Certyfikowani partnerzy RamBase w poszczególnych krajach są odpowiedzialni za sprzedaż i wdrożenie RamBase Cloud ERP. Program wdrażania partnerów obejmuje działania, takie jak szkolenia produktowe, wymianę doświadczeń oraz różne narzędzia do zarządzania sprzedażą i projektami.

Proces wdrażania nowego partnera rozpoczynamy w momencie podpisania przez niego umowy handlowej z RamBase, a kończymy po trzech pierwszych implementacjach RamBase u nowych nabywców końcowych. Proces obejmuje szeroki zakres szkoleń, warsztatów, coachingu i ocen - mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase.


Polscy wdrożeniowcy z Gama System będą pracować ze swoimi odpowiednikami w Norwegii, a także zespołem firmy GROWmatica, wspierającej sprzedaż systemu RamBase w Polsce i rozwój sieci partnerów, która jak poinformował niedawno producent oprogramowania, ma urosnąć w naszym kraju dwukrotnie do końca tego roku.

Aktywnie uczestniczymy zarówno w procesie wyszukiwania, jak i wdrażania nowych partnerów RamBase w Polsce. Nawiązanie współpracy z Gama System jest częścią ambitnego planu znacznego zwiększenia liczby partnerów RamBase w Polsce jeszcze w tym roku. Firmy dołączające do naszej sieci partnerskiej otrzymują globalne know-how oraz bardzo dobre, dostosowane do ich potrzeb wsparcie lokalne na wielu płaszczyznach – mówi Jakub Polkowski z GROWmatica.


RamBase Cloud ERP dedykowany jest firmom przemysłowym, również o mocno zindywidualizowanych potrzebach. System został stworzony na potrzeby własne norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym. Polska jest jednym ze strategicznych rynków dla norweskiego dostawcy IT.

Źródło: www.rambase.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top