rambase erp logoNawet siedmiu nowych partnerów handlowych planuje pozyskać w Polsce do końca 2021 roku norweski RamBase, producent oprogramowania RamBase Cloud ERP. Pozyskanym partnerom wskaże potencjalnych klientów i wspólnie dokona trzech pierwszych wdrożeń.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Z ośmiu do 15 partnerów wdrożeniowych ma urosnąć w tym roku sieć partnerska norweskiego RamBase nad Wisłą. Polska traktowana jest przez Norwegów jako jeden ze strategicznych rynków w planie rozwoju międzynarodowego. Firma chce nawiązać współpracę z firmami mającymi doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń systemów ERP, w szczególności w segmencie produkcyjnym.

Pozyskanym partnerom oferuje pełne wsparcie – od przekazania listy potencjalnych klientów, pozyskanych przez dedykowany i zlokalizowany w Polsce dział sprzedaży, poprzez bezpośrednie wsparcie sprzedaży aż po kompleksowe wsparcie przy pierwszych trzech wdrożeniach.

RamBase Cloud ERP można wdrożyć już w kilka tygodni, co jest ewenementem na rynku ERP. Rozwiązanie charakteryzuje też policzalny w czasie i znacznie niższy od średniej rynkowej całkowity koszt własności systemu (TCO) w porównaniu do rozwiązań „On-Premise”. To mocne przewagi konkurencyjne, które w połączeniu ze wsparciem działu sprzedaży zlokalizowanego w Polsce powodują, że nasi partnerzy mogą czuć się bardzo komfortowo i budować swoje biznesy w oparciu o współpracę opartą na najwyższych standardach – mówi Jakub Polkowski Channel Executive Poland w RamBase, odpowiedzialny za budowę kanału sprzedaży w Polsce.


RamBase Cloud ERP został stworzony na potrzeby własne norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym. Rozwiązanie od początku zostało opracowane w oparciu o chmurę.

System RamBase jest w pełni zlokalizowany do polskiego prawa. Norwegowie przy wycenie swojego rozwiązania wzięli również pod potrzeby polskich klientów.

Konkurencyjna cena rozwiązania dla klientów to jedno. Jednak to czym chcemy zachęcać do współpracy firmy wdrożeniowe to w pełni transparentny i atrakcyjny system rozliczeń z naszymi partnerami, którzy otrzymują niezmienne w czasie przychody z opłat subskrypcyjnych przez cały okres trwania umowy z klientem. Budujemy w ten sposób nowe źródło przychodów partnera, działające na bazie efektu kuli śnieżnej, która rośnie w miarę trwania naszej współpracy – dodaje Jakub Polkowski.


Ponieważ RamBase Cloud ERP jest oprogramowaniem dostępnym w modelu SaaS, nabywcy rozwiązania mogą korzystać z elastycznego modelu subskrypcji — za użytkownika — rozliczanej w skali miesiąca, co ma dodatkowo obniżyć barierę wejścia i ułatwić pracę partnerom firmy.

Ponadto Norwegowie udostępniają partnerom API swojego rozwiązania.

Otwarte API to możliwość uzupełniania naszego ERP o aplikacje i opcja dodatkowych integracji. W obu przypadkach to dodatkowy potencjał biznesowy dla naszych partnerów – podsumowuje Jakub Polkowski.

Źródło: www.rambase.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top