rambase erp logoRedTulip Software, zlokalizowana w Warszawie polska firma wdrożeniowa została kolejnym partnerem RamBase w Polsce.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Nowy partner RamBase to firma technologiczna z ponad 30-letnim doświadczeniem. RedTulip Software opracowuje systemy zarządzania projektami dla sektora usług profesjonalnych. Rozpoczynając współpracę z norweskim dostawcą oprogramowania ERP poszerzył ofertę o dostępny w modelu „oprogramowanie jako usługa” działający w chmurze system zarządzania przedsiębiorstwem.

Partnerstwo z firmą RamBase to strategiczny projekt, w który zaangażowaliśmy się w tym roku. W 2020 roku udało się nam nabrać rozpędu i byliśmy przygotowani na skalowanie naszego biznesu. Priorytetem było mocne wejście z ofertą dla firm, które oczekiwały szybkiej automatyzacji swoich procesów w oparciu o rozwiązania chmurowe. – powiedział Paweł Kubiak, prezes zarządu RedTulip Software. – Udział w programie szkoleniowymi i certyfikacyjnym dał nam dodatkowo dostęp do ekspertyz i możliwość kontaktu z menedżerami odpowiedzialnymi za RamBase Cloud ERP, co pozwoliło nam lepiej zrozumieć potrzeby firm dystrybucyjnych. – dodał Paweł Kubiak.


Certyfikowani partnerzy RamBase w poszczególnych krajach są odpowiedzialni za sprzedaż i wdrożenie RamBase Cloud ERP.

Proces wdrażania nowego partnera rozpoczyna się w momencie podpisania przez niego umowy handlowej z RamBase. Norweska firma uznaje wdrożenie partnera za zakończone po trzech zakończonych powodzeniem implementacjach RamBase u nowych nabywców końcowych. Proces obejmuje szeroki zakres szkoleń, warsztatów, coachingu i ocen.

Program wdrażania partnerów obejmuje działania, takie jak szkolenia produktowe, wymianę doświadczeń oraz różne narzędzia do zarządzania sprzedażą i projektami. Wszystkie te aktywności wyposażają naszych partnerów w wiedzę niezbędną do skutecznego prowadzenia działań sprzedażowych, wdrożeń i działań posprzedażowych – mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase - Ponadto wszyscy nasi partnerzy zyskują dostęp do dekowanego im portalu, gdzie w jednym miejscu dostępne są szczegółowe informacje dotyczące naszej współpracy i partnerskiego know-how. – dodaje Anne Louise Våge Mikkelsen.


RamBase Cloud ERP dedykowany jest firmom przemysłowym, również o mocno zindywidualizowanych potrzebach. System został stworzony na potrzeby własne norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym.

Polscy wdrożeniowcy będą pracować ze swoimi odpowiednikami w Norwegii, a także zespołem firmy GROWmatica, wspierającej sprzedaż systemu RamBase w Polsce.

Aktywnie uczestniczymy zarówno w procesie wyszukiwania, jak i wdrażania nowych partnerów RamBase w Polsce. W efekcie firmy tworzące sieć partnerską otrzymują globalne know-how oraz bardzo dobre, dostosowane do ich potrzeb wsparcie lokalne na wielu płaszczyznach. Wierzymy, że taki model współpracy sprzyja optymalnemu rozwojowi sieci partnerskiej w Polsce i każdego z partnerów z osobna – podsumowuje Jakub Polkowski z GROWmatica.


Sieć partnerska RamBase w Polsce liczy obecnie ośmiu partnerów.

Źródło: www.rambase.com/lang/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top