DahliaMatic nawiązało partnerstwo z SAS Institute, światowym liderem w zakresie analityki i sztucznej inteligencji.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 

SAS jest liderem na rynku zaawansowanej analityki, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Firma wspiera ponad 83000 klientów na całym świecie w wykorzystaniu potencjału dostępnych danych w procesach decyzyjnych w celu budowania przewagi rynkowej, kreowania innowacji i rozwoju kompetencji analitycznych. Technologia SAS, dostępna również w modelu cloud, jest fundamentem dla gotowych rozwiązań biznesowych dedykowanych takim obszarom, jak: zarządzanie relacjami z klientem, wsparcie sprzedaży i marketingu, zarządzanie finansami, zarządzanie ryzykiem, wykrywanie nadużyć i wiele innych. Rozwiązania te adresowane są do wszystkich sektorów gospodarki.

Współpraca DahliaMatic z polskim zespołem SAS Institute rozpoczęła się już w 2017 roku w ramach realizacji Zintegrowanej Platformy Identyfikacji i Weryfikacji Zjawisk Przestępczości Ubezpieczeniowej dla Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (więcej informacji o projekcie tutaj:….). Dzięki połączeniu kompetencji i doświadczeń obu zespołów udało się zrealizować ogromne przedsięwzięcie i zbudować Platformę, z której z powodzeniem korzystają obecnie tysiące użytkowników w całej Polsce.

Podczas naszej trwającej od kilku lat współpracy z SAS Institute mieliśmy możliwość zdobywania kompetencji w zakresie oferowanych przez SAS rozwiązań i nauki od najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Przyszedł czas na weryfikację naszych umiejętności i potwierdzenie ich odpowiednimi certyfikatami. – mówi Dominik Architek, Główny Architekt i Kierownik Projektów w Pionie Custom Development. Wierzę, że podpisana umowa partnerska to początek kolejnego rozdziału owocnej współpracy, która przyniesie korzyści nie tylko nam, ale przede wszystkim Klientom, którym wspólnymi siłami będziemy w stanie dostarczać jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania informatyczne. – dodaje.


Partnerstwo z SAS Institute jest kolejnym elementem długoterminowej strategii DahliaMatic, która zakłada regularne rozszerzanie portfela produktowego i oferowanie Klientom kompleksowej oferty składającej się z wiodących na świecie rozwiązań informatycznych

Cyfrowa transformacja postępuje w szaleńczym tempie, a dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów staje się wymogiem dla organizacji chcących utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku. Naszym zadaniem jest wyposażenie przedsiębiorstw w narzędzia, które usprawnią ich działanie, pozwalając tym samym na bardziej efektywne funkcjonowanie. Połączenie sił z SAS Institute to kolejny krok do wykonania tego zadania na jak najwyższym poziomie. – mówi Mateusz Sobeczek, Dyrektor Pionu Custom Development w DahliaMatic.


Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top