todisEpicor Software Corporation, globalny dostawca branżowego oprogramowania dla przedsiębiorstw promującego rozwój biznesu, ogłosił wydanie Epicor Commerce Connect Express (ECC Express), nowego portalu do istniejącego rozwiązania Epicor Commerce Connect.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


Produkt e-commerce jest przeznaczony dla firm, które potrzebują natychmiastowego sposobu na zwiększenie wydajności, oferowanie wysokiej jakości usług online i pozostawanie w ścisłym kontakcie z klientami i dostawcami.

ECC Express to portal dla handlu elektronicznego zaprojektowany jako niedrogie i skalowalne rozwiązanie, które można wdrożyć w ciągu zaledwie kilku dni. Produkt umożliwia użytkownikom zbudowanie podstawowej funkcjonalności dla działalności online, z opcją wyboru innych aktualizacji i możliwości dalszego skalowania funkcjonalności. Jest to najnowsza oferta eCommerce w ramach Epicor Commerce Connect - kompleksoweg rozwiązanie eCommerce, które współpracuje z Magento i jest ściśle zintegrowane z Epicor ERP, Prophet 21 i Eclipse, aby promować rozwój biznesu online dla producentów, dystrybutorów i handlowców.

Aby pomóc firmom w tym krytycznym okresie, uruchomiliśmy ECC Express, aby mogli szybko się zmieniać, pozostawać w kontakcie z klientami i utrzymywać produktywność”, powiedział Steve Murphy, CEO Epicor. „Nigdy nie było tak ważne dla biznesu, aby zautomatyzować wszystko, co tylko jest możliwe, a ECC Express umożliwia to, zapewniając jednocześnie doskonałe i bezproblemowe korzystanie z Internetu dla klientów i dostawców.


Nowy program pozwala również na funkcje samoobsługowe, które umożliwiają użytkownikom łatwe przeglądanie zamówień, ofert, faktur, historii zakupów, informacji o koncie i wysyłkach, a także szybkie wyszukiwanie produktów.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top