sentelogo 120Sente znalazło się wśród Gepardów Biznesu w kategorii firm z branży informatycznej. Na 856 sklasyfikowanych przedsiębiorstw IT wrocławska spółka uplasowała się na 23 miejscu. Wysoka lokata Sente to rezultat wzrostu firmy, która na przestrzeni ostatnich lat zwiększa swoją wartość średnio o 20% rok do roku.


 REKLAMA 
 sente 
 
Ranking według Instytutu Europejskiego Biznesu

Zestawienie Gepardy Biznesu tworzone jest na bazie analiz finansowych, których autorami są specjaliści Instytutu Europejskiego Biznesu. W lutym 2019 roku Instytut zebrał dane finansowe 51 tys. polskich firm i szczegółowo je zbadał. W zestawieniu znalazły się przedsiębiorstwa, które dynamicznie się rozwijają, a ich średnia dynamika wzrostu, obliczona na podstawie wartości przychodów i zysków, przekraczała poziom 10%.

Dynamiczny rozwój

Początek roku to czas prezentacji wyników różnego rodzaju rankingów. Wysokie miejsca Sente w takich zestawieniach jak Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa zostały uzupełnione wyróżnieniem w Gepardach Biznesu. Wszystkie wymienione rankingi są nie tylko prestiżowe, ale przede wszystkim wiarygodne - bazują na danych finansowych przedsiębiorstw. Takie zestawienia to dobre źródło wiedzy o kondycji branży, jak i o sytuacji poszczególnych firm.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top