Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. (MPWiK w m.st. Warszawie S.A.) jest finalistą 18. edycji prestiżowego konkursu Computerworld Lider Informatyki 2014 w kategorii Sektor użyteczności publicznej.

 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


Konkurs Lider Informatyki organizowany przez redakcję magazynu Computerworld promuje przedsiębiorstwa i instytucje działające w Polsce, które w sposób innowacyjny i efektywny wykorzystują technologie ICT. Z grona kilkudziesięciu firm i instytucji, które zgłosiły się do 18. edycji konkursu Lider Informatyki, jury wybrało finalistów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 września w Warszawie.

MPWiK w m.st. Warszawie S.A. zostało nominowane w kategorii Sektor użyteczności publicznej. Jednym z rozwiązań zgłoszonych przez przedsiębiorstwo do konkursu jest system do zarządzania transportem oparty na IFS Applications. Funkcjonalność modułu IFS Remonty, w połączeniu z rozwiązaniem do obsługi zleceń transportowych, umożliwia MPWiK w m.st. Warszawie S.A. zintegrowane zarządzanie flotą pojazdów i zaawansowanym sprzętem technicznym.

Najważniejsze korzyści z wdrożenia rozwiązania do zarządzania transportem opartego na IFS Applications to: integracja z systemem monitorowania floty; centralizacja i ujednolicenie danych o pojazdach i sprzęcie; wyeliminowanie ręcznego wprowadzania danych do ok. 20 000 drukowanych kart pracy kierowców w ciągu kwartału; bardziej ekonomiczna wewnętrzna dystrybucja paliwa; nadzór nad częściami zamiennymi oraz przyspieszenie kontroli i napraw sprzętu. Dzięki IFS Applications spółka uzyskała możliwości generowania szczegółowych danych o pojazdach oraz informacji o efektywności i mobilności pracowników.
Cieszymy się, że rozwiązanie wdrożone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. oparte na systemie IFS Applications znalazło uznanie w oczach jury konkursu Lider Informatyki 2014. Życzymy naszemu klientowi powodzenia w finale konkursu − powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top