Projekt wdrożenia SAP Business One w JAREX, realizowany przez firmę Altab, został doceniony w konkursie SAP Quality Awards w obszarze Europy Środkowo Wschodniej. JAREX został wyróżniony w kategorii Rapid Delivery.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
SAP Quality Awards to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw odznaczających się najlepszym podejściem do realizacji projektów wdrożeniowych SAP. Udział w konkursie mogli wziąć wszyscy klienci SAP z Europy Środkowo-Wschodniej, których projekty zostały zrealizowane między styczniem 2013 a wrześniem 2014 roku.

Nagrodzony projekt, zrealizowany przez konsultantów Altab, obejmował wdrożenie systemu SAP Business One w Przedsiębiorstwie Handlowym JAREX Jarosław Ptaszek. Tegoroczna edycja odnosiła się do nowej jakości wdrożeń systemów IT, których zadaniem ma być dostarczenie najwyższej jakości wsparcia w procesach decyzyjnych w czasach bardzo dynamicznego i konkurencyjnego otoczenia biznesowego.

JAREX to ciekawy przykład firmy handlowej, która dostarcza bardzo zróżnicowany asortyment produktów i usług. Z jednej strony jest dostawcą gazu, z drugiej zajmuje się - wynajmem nieruchomości. Ponadto firma jest także właścicielem sklepów odzieżowych renomowanych marek. - Elastyczność SAP Business One pozwala na obsługę różnych branż i sprzedaż różnorodnego asortymentu, nawet w ramach jednej firmy. Dzięki temu usprawniliśmy obsługę klienta zarówno na płaszczyźnie B2B, jak i B2C – mówi Jarosław Ptaszek, właściciel JAREX.

Zdaniem jury projekt wdrożeniowy SAP Business One zrealizowany przez Altab zasłużył na wyróżnienie w szczególności za:
  • Zastosowanie przejrzystej i wyczerpującej metodyki wdrożenia SAP Business One (Accelerated Implementation Program 3.0), przy sumiennym wykorzystaniu procedur i dokumentów projektowych
  • Osiągnięcie głównego celu wdrożenia - optymalizacji sprzedaży, dzięki usystematyzowaniu i zintegrowaniu kluczowych informacji biznesowych 
  • Zastosowanie specjalnych rozwiązań zaprojektowanych przez Altab, rozszerzających funkcjonalności SAP Business One, pozwalających na obsłużenie specyficznych wymagań firmy JAREX 
  • Osiągnięcie licznych korzyści biznesowych przez JAREX, w tym zwiększenie poziomu satysfakcji i jakości obsługi Klientów
Każdy projekt, którego realizacji się podejmujemy, traktujemy jak indywidualne wyzwanie. Naszym celem jest wydobycie potencjału firmy, poprzez dostarczenie jej odpowiednich narzędzi, ale także dostosowanie ich do specyfiki konkretnej firmy i branży, a w konsekwencji przyczynienie się do osiągnięcia zamierzonych przez nią celów biznesowych. Dlatego nasi Klienci otrzymują wsparcie wykwalifikowanych konsultantów nie tylko w trakcie trwania projektu, ale także na etapie dalszego rozwoju wdrożonego oprogramowania – mówi Paweł Matejko, Prezes Zarządu Altab S.A.
Sukces JAREX cieszy nas tym bardziej, że nasza współpraca nie kończy się wraz z zamknięciem projektu wdrożenia. Nadal wspólnie z naszym Klientem pracujemy nad nowymi pomysłami w kontekście rozwoju SAP w JAREX – dodaje Paweł Matejko. - Jesteśmy firmą nieustannie rozwijającą się i wykorzystującą innowacje. Mamy pewność, że SAP Business One pozwoli nam obsłużyć informatycznie nawet najbardziej nieszablonowe projekty biznesowe – podsumowuje Jarosław Ptaszek, właściciel JAREX.
Źródło: ALTAB

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top