Nowa usługa Oracle Data Visualization Cloud udostępnia nowatorskie analizy graficzne w chmurze

oracle 120Wprowadzając usługę Oracle Data Visualization Cloud Service, firma Oracle nadała danym nowy, fascynujący kształt graficzny. Dzięki temu najnowszemu dodatkowi do oferty rozwiązań analitycznych w chmurze wydajne i funkcjonalne rozwiązania do analiz graficznych są teraz dostępne dla każdego użytkownika biznesowego.


 REKLAMA 
 sente 
 
Pracownicy na wszystkich szczeblach przedsiębiorstwa mogą łączyć ze sobą i analizować dane korporacyjne i dane ze swoich własnych zasobów, a także zbiory big data za pomocą zaledwie kilku kliknięć oraz skutecznie przesiewać ogromne ilości danych w celu wykrywania ukrytych wzorców i wyciągania wniosków oraz ich propagowania w firmie. Wszystkie te czynności można wykonywać bez angażowania ekspertów ds. informatyki, co zapewnia szybsze korzyści oraz znacznie większy zwrot z inwestycji.
Popularność naszych usług Business Intelligence Cloud oraz sposoby ich wykorzystania przez ponad 400 naszych klientów potwierdzają, że szybka i prosta wizualizacja danych ma kluczowe znaczenie dla ich przedsiębiorstw” - powiedział Hari Sankar, wiceprezes Oracle, szef działu rozwiązań do analizy danych biznesowych w firmie Oracle. „W usłudze Oracle Data Visualization Cloud wizualizacja danych odbywa się w 100% automatycznie, co umożliwia użytkownikom biznesowym przejście od surowych danych do przydatnych informacji biznesowych w ciągu kilku minut.
Usługa Oracle Data Visualization Cloud eliminuje złożoność, która towarzyszy zazwyczaj łączeniu i korelowaniu różnych zbiorów danych. Dzięki łatwemu, automatycznemu łączeniu danych użytkownicy mogą łączyć ze sobą dane z wielu różnych źródeł - aplikacji Oracle i innych aplikacji SaaS, systemów lokalnych, źródeł zewnętrznych oraz swoich własnych plików - oraz natychmiast czerpać z nich przydatne informacje za pomocą analizy graficznej. Mają też możliwość dodawania opisów do analiz, aby tworzyć raporty, które można udostępniać w całym przedsiębiorstwie w sposób bezpieczny i skalowalny. Użytkownicy mogą wyciągać wnioski z analiz oraz dzielić się nimi za pomocą urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów biurkowych, co zapewnia pełną elastyczność i nieograniczony dostęp.
 
Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top