Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, ogłosiła ogólnoświatową dostępność aplikacji IFS Streams — proaktywnej funkcji powiadomień systemu IFS Applications™ 9. Funkcja jest dostępna jako aplikacja na Apple Watch.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS Streams to innowacyjna funkcja umożliwiająca użytkownikom systemu IFS Applications otrzymywanie w czasie rzeczywistym aktualizacji i informacji o statusie wybranych procesów oraz danych firmowych. Narzędzie to aktywnie powiadamia użytkowników o zmianach obiektów biznesowych, zadań przepływu pracy, wiadomościach komunikatora IFS Talk i zdarzeniach biznesowych powiązanych z ich pracą.

Alerty są w pełni konfigurowalne i przesyłane na wskazane przez użytkownika urządzenie — komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon czy inteligentny zegarek — wydatnie ułatwiając trzymanie ręki na firmowym pulsie. Aplikacja umożliwia użytkownikom filtrowanie powiadomień wg rodzaju i w widoczny sposób oznaczanie alertów wymagających szczególnej uwagi. Aplikację IFS Streams można przetestować w trybie próbnym korzystającym z demonstracyjnych danych. Tryb próbny nie wymaga logowania ani połączenia z internetem.

Połączenie aplikacji IFS Streams z firmowym systemem IFS Applications wymaga posiadania ważnej subskrypcji oprogramowania IFS Touch Apps.

Pobierz i wypróbuj aplikację IFS Streams z serwisu iTunes.

Użytkownicy smartfonów z Androidem nie muszą czuć się pominięci — IFS jest pierwszą firmą, która połączyła swój system ERP z inteligentnymi zegarkami Samsung Gear. Więcej informacji na temat biznesowych rozwiązań mobilnych firmy IFS znajdziesz tutaj.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top