Podsumowanie "Ligi Mistrzów" w IT.Integro

itintegro logo2015W dniach 12 – 13 maja br., w siedzibie IT.integro, w Poznaniu odbyła się konferencja IT.integro ERP Master League Partner Days. Było to pierwsze tego typu spotkanie, podczas którego zaprezentowano wyniki sieci partnerskiej, nowości, a także omówiono plany na przyszłość.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Wśród firm partnerskich, które wzięły udział w wydarzeniu znalazły się AXHelpers Sp. z o.o., Usługi Komputerowe Sławomir Kilanowski, Optimer Sp. z o.o., Softart Sp. z o.o., LST-NET Sp. z o.o., NAV.IT Sp. z o.o., IT Excellence Sp. z o.o. Nie zabrakło również reprezentantki Microsoft – Moniki Burdach, Partner Sales Executive for Dynamics NAV. Konferencję poprowadził Paweł Przybylski, Menadżer ds. rozwoju i zarządzania siecią partnerską z IT.integro.

W trakcie głównej prezentacji Paweł Przybylski wraz z Moniką Burdach omówili wyniki osiągnięte przez sieć Master League w ostatnim roku oraz przedstawili współczesne trendy na rynku systemów ERP.
W roku 2015 partnerzy Master League sprzedali oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV za łączną sumę ponad 200 000 EUR. Jest to znakomity wynik biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy rok funkcjonowania sieci. Śledząc inwestycje firmy Microsoft oraz rozwój systemu Dynamics NAV widzimy, że potencjał jest jeszcze o wiele większy. Między innymi dlatego cały czas rekrutujemy kolejnych partnerów” podsumował Paweł Przybylski.
Szerzej, współpracę w ramach sieci partnerskiej na świecie omówiła Monika Burdach, przedstawiając badania rynku oraz statystki Microsoft.
Rynek systemów wspomagających zarządzanie w Polsce intensywnie rośnie. Rozwija się również sieć partnerów Microsoft Dynamics NAV na świecie. Obecnie jest ich już 4 000, w tym 30 firm w Polsce. - powiedziała Monika Burdach – Oczekiwania Microsoft związane z rozwojem sprzedaży systemu Dynamics NAV są imponujące. Przez ostatnie 10 lat, 120 000 klientów kupiło system ERP. Szacuje się, że przez kolejne 5 lat kupi go kolejne 100 000 organizacji z całego świata – dodaje.
Podczas Dni Partnerskich Master League zaprezentowano 6 atutów systemu Microsoft Dynamics NAV w wersji 2016, takich jak mobilność, PowerBI, Workflow, OCR, e-everything i bieżące aktualizacje. Pokazano jak można zaprezentować system Dynamics NAV 2016 klientom, by zwrócić uwagę na jego kluczowe możliwości.

W trakcie spotkania, Daria Widerowska, Menadżer Marketingu z IT.integro omówiła zbliżającą się konferencję Dynamics Business Forum 2016, która odbędzie się 14 września w Warszawie.
Dynamics Business Forum 2016 to konferencja poświęcona innowacyjnym produktom z rodziny Dynamics – Microsoft Dynamics CRM i Microsoft Dynamics NAV oraz rozwiązaniom dla biznesu, jak Microsoft Azure i Office 365. Będzie to miejsce spotkania partnerów, ekspertów oraz klientów, podczas którego będą mogli podzielić się swoją wiedzą, przedstawić rozwiązania i zaprezentować możliwości – powiedziała Daria Widerowska.
Konferencja IT.integro ERP Master League Partner Days 2016 stała się platformą do rozmów, wymiany poglądów oraz inspiracji. Pozwoliła poszerzyć wiedzę na temat produktu i jego możliwości, a także zapoznać się ze sprawdzonymi zasadami realizacji projektów oraz wdrożeń. Kolejne takie podsumowanie odbędzie się za rok.

IT.integro ERP Master League to ogólnopolska organizacja gwarantująca wysoką jakość wdrożeń oprogramowania Microsoft Dynamics NAV. Do sieci partnerskiej mogą przystąpić zarówno obecni partnerzy, jak i inne firmy z branży IT, które zdecydują się rozwijać swoją działalność oraz kwalifikacje w zakresie wdrożeń ERP.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top