Foonsy®ONE – Rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm

FOONSY ERPProwadzenie małego przedsiębiorstwa wiąże się często z wielkimi wyzwaniami. Ograniczona skala działania wcale nie oznacza bowiem mniejszych problemów. Z pomocą mikro i małym firmom przychodzi na szczęście branża IT. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, dopasować się do rosnących wymagań klientów oraz budować przewagę konkurencyjną, nawet niewielcy przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują w codziennej pracy wyspecjalizowane aplikacje wspomagające prowadzenie biznesu.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Proste programy o ograniczonym zastosowaniu, powszechnie dostępne na rynku, nastręczają jednak kłopotów z integracją i wymuszają konieczność równoczesnego korzystania z wielu narzędzi. Mnogość stosowanych rozwiązań to duża liczba licencji, aktualizacji, sposobów nawigacji, a tym samym problemów. Wydaje się jednak, że wołanie o pomoc małych przedsiębiorców zostało wreszcie wysłuchane. Na rynku pojawił się właśnie Foonsy®ONE – rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm.

Foonsy S.A., firma specjalizująca się w synergicznych rozwiązaniach dla biznesu klasy ERP, w ostatnim kwartale zeszłego roku wprowadziła na rynek oprogramowanie skierowane do mniejszych przedsiębiorców. W przeciwieństwie do wielu podobnych dostępnych na rynku produktów, nie jest to jedynie zubożona wersja większej całości. Foonsy®ONE stanowi pełnoprawną, wysoce funkcjonalną aplikację do zarządzania biznesem, dedykowaną mikro i małym firmom – prawdziwe centrum sterowania całym przedsiębiorstwem zawarte w jednym, przyjaznym dla użytkownika produkcie.

Przy zakupie tego bogatego pakietu, klient otrzymuje m.in. moduł ułatwiający zarządzanie kontaktami z kontrahentami oraz umożliwiający gromadzenie danych identyfikacyjnych, finansowych i marketingowych zarówno odbiorców, jak i dostawców. Program pozwala też zarządzać cennikami sprzedaży oraz programami rabatowymi, jak również tworzyć uporządkowane i czytelne cenniki tablicowe w trzech wymiarach. Co więcej, Foonsy®ONE usprawnia obieg dokumentów. Rejestrowanie, przeglądanie oraz korekta dokumentów sprzedaży, takich jak faktury (VAT, walutowe, zaliczkowe i korespondujące z nimi faktury rozliczeniowe, proformy czy dokumenty zbiorcze), jest teraz proste i intuicyjne. Dodatkowo aplikacja wspiera zarządzanie towarami i usługami we wszystkich procesach, z którymi są one powiązane, począwszy od definiowania wielu dostawców dla towaru, a skończywszy na jego graficznej prezentacji. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw gotowych analiz opartych o kostki OLAP wraz z hurtownią danych.

Ponadto w pakiecie otrzymuje się także w pełni funkcjonalne narzędzia biurowe, obejmujące: arkusz kalkulacyjny, pełnoprawny edytor tekstu, pocztę elektroniczną, kalendarz oraz organizer zadań. Tym samym Foonsy®ONE staje się atrakcyjną alternatywą dla płatnych aplikacji biurowych dostępnych na rynku, jednocześnie pozostając z nimi w obustronnej kompatybilności.

Dopełnieniem całości systemu jest jego wersja mobilna - nierozłączne narzędzie nowoczesnego biznesu. Użytkownicy Foonsy®ONE mogą korzystać z aplikacji na urządzenia z systemem Android oraz iOS, z możliwością podglądu, edycji, dodawania i usuwania elementów oraz synchronizacji wielu użytecznych danych, takich jak: kalendarz, zadania, notatki czy kontakty.

Co istotne, Foonsy®ONE nie posiada limitu na liczbę wystawianych faktur, zapisanych dokumentów i załączników, czy wprowadzanych do systemu klientów oraz towarów. Nie istnieje zatem groźba konieczności odpłatnego poszerzania funkcjonalności programu, a użytkownik nie jest narażony na przestoje wywołane ograniczeniami aplikacji. Nie oznacza to jednak, że systemu nie da się rozbudować. Wraz z rozwojem biznesu można zwiększać możliwości programu i dołączać kolejne wyspecjalizowane moduły, a w ostateczności przejść płynnie na oprogramowanie klasy ERP bez jakiejkolwiek migracji danych. Warty odnotowania jest fakt, iż pakiet Foonsy®ONE funkcjonuje w chmurze obliczeniowej, co oznacza, że klient nie ponosi kosztów utrzymania dodatkowych serwerów, a dane są bezpieczne i niewrażliwe na uszkodzenie, czy nawet kradzież komputera.

Skoro już mowa o kosztach, ceny nie zmieniają się w całym okresie obowiązywania umowy.
Chcemy być fair w stosunku do naszych klientów. Koncentrujemy się na dostarczaniu i rozwijaniu nowoczesnego narzędzia do zarządzania biznesem i nie bawimy się w ukryte koszty obsługi, czy aktualizacji, a cena widoczna na umowie obowiązuje przez cały okres jej trwania. – mówi Project Manager Spółki, Szymon Kucharski.
Co jeśli klient chciałby zrezygnować? Może to zrobić w dowolnym momencie, a jeśli miałoby to nastąpić po pierwszym miesiącu użytkowania programu, otrzyma zwrot pieniędzy.
Jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany, może liczyć na refundację. Póki co taka sytuacja nie miała jednak miejsca. - dodaje z uśmiechem Kucharski.
Na zakończenie wypadałoby wspomnieć, iż wsparcie producenta nie ogranicza się jedynie do fazy przedzakupowej. Klient nie musi martwić się o aktualizacje, a każda usprawniająca modyfikacja wprowadzana jest automatycznie, i co najważniejsze – bezpłatnie – bez udziału użytkownika.

Podsumowując, Foonsy®ONE to doskonałe oprogramowanie wspomagające zarządzanie nowoczesną firmą. Integracja wielu opisanych wyżej funkcjonalności w jednym przyjaznym środowisku informatycznym, stanowi potężne narzędzie dedykowane mikro i małym przedsiębiorcom. Ten przyjazny i niedrogi system oferuje szybki dostęp do zgromadzonych w jednym miejscu danych, oszczędność czasu i pieniędzy, a co za tym idzie – wzrost efektywności prowadzonego biznesu. Nowoczesne rozwiązania, dostępne wreszcie w jednym pakiecie, zapewne w przyszłości staną się rynkowym standardem. Tylko dlaczego nie skorzystać z szansy, jaką daje Foonsy®ONE, już dzisiaj?

Źródło: www.foonsy.one

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


DEROME, lider przemysłu drzewnego, usprawnia obsługę klienta dzięki IFS Applications

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Derome, jedno z największych szwedzkich przedsiębiorstw przemysłu…

Ceramika Nowa Gala zarządza procesami sprzedaży przy pomocy chmurowego systemu Oracle CX Cloud

Oracle Polska informuje, że w firmie Ceramika Nowa Gala zakończył się podstawowy etap wdrożenia modułów sprzedażowych chmurowego systemu…

Wiodące przedsiębiorstwo budownictwa prefabrykowanego z Wielkiej Brytanii, Caledonian Modular, stawia na IFS Applications 10

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Caledonian Modular, wiodący dostawca rozwiązań dla branży budownictwa…

Globalna sieć sklepów obuwniczych CCC zwiększa rentowność dzięki technologiom Oracle

Polska sieć sklepów obuwniczych CCC przyspiesza transformację cyfrową, wykorzystując rozwiązania Oracle przeznaczone dla przedsiębiorstw…

Polskie startupy zmieniają rynek IT

Fundacja Startup Poland już po raz czwarty wydała raport dotyczący polskiej branży startupów. Badanie „Polskie Startupy. Raport 2018” swoim…

W 2019 cyfryzacja w Europie mocno przyspieszy

Jakie tempo ma cyfryzacja europejskiej gospodarki? Według IDC to ponad 15%. Tyle rok rocznie będą rosły inwestycje europejskiego biznesu w…

Previous Next Play Pause

ENOVA

Katalog Rozwiązań IT

Back to top