Prowadzenie małego przedsiębiorstwa wiąże się często z wielkimi wyzwaniami. Ograniczona skala działania wcale nie oznacza bowiem mniejszych problemów. Z pomocą mikro i małym firmom przychodzi na szczęście branża IT. Aby sprostać oczekiwaniom rynku, dopasować się do rosnących wymagań klientów oraz budować przewagę konkurencyjną, nawet niewielcy przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują w codziennej pracy wyspecjalizowane aplikacje wspomagające prowadzenie biznesu.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 
Proste programy o ograniczonym zastosowaniu, powszechnie dostępne na rynku, nastręczają jednak kłopotów z integracją i wymuszają konieczność równoczesnego korzystania z wielu narzędzi. Mnogość stosowanych rozwiązań to duża liczba licencji, aktualizacji, sposobów nawigacji, a tym samym problemów. Wydaje się jednak, że wołanie o pomoc małych przedsiębiorców zostało wreszcie wysłuchane. Na rynku pojawił się właśnie Foonsy®ONE – rewolucja w oprogramowaniu dla mikro i małych firm.

Foonsy S.A., firma specjalizująca się w synergicznych rozwiązaniach dla biznesu klasy ERP, w ostatnim kwartale zeszłego roku wprowadziła na rynek oprogramowanie skierowane do mniejszych przedsiębiorców. W przeciwieństwie do wielu podobnych dostępnych na rynku produktów, nie jest to jedynie zubożona wersja większej całości. Foonsy®ONE stanowi pełnoprawną, wysoce funkcjonalną aplikację do zarządzania biznesem, dedykowaną mikro i małym firmom – prawdziwe centrum sterowania całym przedsiębiorstwem zawarte w jednym, przyjaznym dla użytkownika produkcie.

Przy zakupie tego bogatego pakietu, klient otrzymuje m.in. moduł ułatwiający zarządzanie kontaktami z kontrahentami oraz umożliwiający gromadzenie danych identyfikacyjnych, finansowych i marketingowych zarówno odbiorców, jak i dostawców. Program pozwala też zarządzać cennikami sprzedaży oraz programami rabatowymi, jak również tworzyć uporządkowane i czytelne cenniki tablicowe w trzech wymiarach. Co więcej, Foonsy®ONE usprawnia obieg dokumentów. Rejestrowanie, przeglądanie oraz korekta dokumentów sprzedaży, takich jak faktury (VAT, walutowe, zaliczkowe i korespondujące z nimi faktury rozliczeniowe, proformy czy dokumenty zbiorcze), jest teraz proste i intuicyjne. Dodatkowo aplikacja wspiera zarządzanie towarami i usługami we wszystkich procesach, z którymi są one powiązane, począwszy od definiowania wielu dostawców dla towaru, a skończywszy na jego graficznej prezentacji. Na szczególną uwagę zasługuje zestaw gotowych analiz opartych o kostki OLAP wraz z hurtownią danych.

Ponadto w pakiecie otrzymuje się także w pełni funkcjonalne narzędzia biurowe, obejmujące: arkusz kalkulacyjny, pełnoprawny edytor tekstu, pocztę elektroniczną, kalendarz oraz organizer zadań. Tym samym Foonsy®ONE staje się atrakcyjną alternatywą dla płatnych aplikacji biurowych dostępnych na rynku, jednocześnie pozostając z nimi w obustronnej kompatybilności.

Dopełnieniem całości systemu jest jego wersja mobilna - nierozłączne narzędzie nowoczesnego biznesu. Użytkownicy Foonsy®ONE mogą korzystać z aplikacji na urządzenia z systemem Android oraz iOS, z możliwością podglądu, edycji, dodawania i usuwania elementów oraz synchronizacji wielu użytecznych danych, takich jak: kalendarz, zadania, notatki czy kontakty.

Co istotne, Foonsy®ONE nie posiada limitu na liczbę wystawianych faktur, zapisanych dokumentów i załączników, czy wprowadzanych do systemu klientów oraz towarów. Nie istnieje zatem groźba konieczności odpłatnego poszerzania funkcjonalności programu, a użytkownik nie jest narażony na przestoje wywołane ograniczeniami aplikacji. Nie oznacza to jednak, że systemu nie da się rozbudować. Wraz z rozwojem biznesu można zwiększać możliwości programu i dołączać kolejne wyspecjalizowane moduły, a w ostateczności przejść płynnie na oprogramowanie klasy ERP bez jakiejkolwiek migracji danych. Warty odnotowania jest fakt, iż pakiet Foonsy®ONE funkcjonuje w chmurze obliczeniowej, co oznacza, że klient nie ponosi kosztów utrzymania dodatkowych serwerów, a dane są bezpieczne i niewrażliwe na uszkodzenie, czy nawet kradzież komputera.

Skoro już mowa o kosztach, ceny nie zmieniają się w całym okresie obowiązywania umowy.
Chcemy być fair w stosunku do naszych klientów. Koncentrujemy się na dostarczaniu i rozwijaniu nowoczesnego narzędzia do zarządzania biznesem i nie bawimy się w ukryte koszty obsługi, czy aktualizacji, a cena widoczna na umowie obowiązuje przez cały okres jej trwania. – mówi Project Manager Spółki, Szymon Kucharski.
Co jeśli klient chciałby zrezygnować? Może to zrobić w dowolnym momencie, a jeśli miałoby to nastąpić po pierwszym miesiącu użytkowania programu, otrzyma zwrot pieniędzy.
Jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany, może liczyć na refundację. Póki co taka sytuacja nie miała jednak miejsca. - dodaje z uśmiechem Kucharski.
Na zakończenie wypadałoby wspomnieć, iż wsparcie producenta nie ogranicza się jedynie do fazy przedzakupowej. Klient nie musi martwić się o aktualizacje, a każda usprawniająca modyfikacja wprowadzana jest automatycznie, i co najważniejsze – bezpłatnie – bez udziału użytkownika.

Podsumowując, Foonsy®ONE to doskonałe oprogramowanie wspomagające zarządzanie nowoczesną firmą. Integracja wielu opisanych wyżej funkcjonalności w jednym przyjaznym środowisku informatycznym, stanowi potężne narzędzie dedykowane mikro i małym przedsiębiorcom. Ten przyjazny i niedrogi system oferuje szybki dostęp do zgromadzonych w jednym miejscu danych, oszczędność czasu i pieniędzy, a co za tym idzie – wzrost efektywności prowadzonego biznesu. Nowoczesne rozwiązania, dostępne wreszcie w jednym pakiecie, zapewne w przyszłości staną się rynkowym standardem. Tylko dlaczego nie skorzystać z szansy, jaką daje Foonsy®ONE, już dzisiaj?

Źródło: www.foonsy.one

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top