PERSPEKTYWY ERP 2018: IT.Integro

itintegro logo2015Rozpoczął się 2018 rok. Wraz z systemem Microsoft Dynamics NAV wkraczamy w świat cyfrowej transformacji. Dostrzegamy zmiany, które będą kształtować biznes przez następne dziesięciolecia. Zmiany te, to kolejne wcielenie rewolucji przemysłowej.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Rewolucji 4.0., integrującej w niespotykanym do tej pory stopniu systemy oraz ludzi z maszynami, bazującymi na Internecie Rzeczy czy sztucznej inteligencji. To właśnie dostęp do informacji jest fundamentem czwartej rewolucji przemysłowej. Dostęp do sprawdzonych, wiarygodnych danych w dowolnym miejscu i o każdej porze to niesamowite perspektywy. Świadome, bazujące na faktach decyzje biznesowe, stały monitoring sytuacji przedsiębiorstwa, sprawne reakcje i wysoka produktywność.

Czy mamy do czynienia z nowym porządkiem świata, a rewolucja cyfrowa zapewni nam wzrost wydajności, przyspieszy globalny rozwój i zagwarantuje sukces gospodarczy? Zdania wśród ekspertów jak zwykle są podzielone.

Cofnijmy się na chwilę w przeszłość. Spójrzmy w czasy poprzedniej rewolucji przemysłowej, osadzonej w okresie 1870 – 1970 oraz przypomnijmy sobie kolejne lata. Wzrost i poprawa dobrobytu nie zawsze miały charakter liniowy. Ostatnie pięćdziesięciolecie nie dało takich wzrostów jak poprzednie.

Czy zatem nadzieje pokładane w rewolucji 4.0 są słuszne i dadzą przedsiębiorcom większe możliwości? Osobiście, jako optymista podzielam ten pogląd. Jestem przekonany, że nowe technologie będą miały spektakularny, pozytywny wpływ na wszystkie sektory biznesu, w tym na transport, komunikację, produkcję, czy ochronę zdrowia.

Znakiem czasów są zmiany. Rozwój w kierunku chmury, rozwiązania branżowe i biznesowe, kolejne wersje systemu NAV, wzmacnianie pozycji produktów Dynamics 365 stawiają przed przedsiębiorcami nowe wyzwania. Ale dają również niezwykłe szanse wzrostu i rozbudowy. Czerpmy z nich pełnymi garściami. Ostatnie lata pokazały nam, że koncentracja na nowych technologiach oraz ciągły rozwój to właściwe kierunki. Żaden lider branżowy nie może pozwolić sobie na pozostanie w miejscu i odpoczynek.

W pełni wykorzystujemy szanse jakie zaoferowała nam rewolucja cyfrowa. Dzięki temu, w naszej firmie odnotowujemy duże wzrosty sprzedaży, zatrudnienia oraz stale rosnącą bazę Klientów. Niewątpliwie dobra koniunktura w naszej branży nie pozostaje bez wpływu na codzienność biznesową.

Dostrzegamy coraz wyższe oczekiwania Klientów, którzy chcą by wdrożenia przebiegały szybciej i dawały natychmiastowe efekty. Jednak wdrożenie systemu ERP to nie to samo co instalacja aplikacji mobilnej na smartfonie. To zaawansowany projekt, wymagający ogromnej ilości pracy, indywidualnego podejścia oraz zaangażowania, zarówno po stronie pracowników firmy, jak i zespołu wdrożeniowego. Wiąże się z przygotowaniem aplikacji, danych i użytkowników. Mimo wykorzystania szeregu narzędzi, pozwalających na usprawnienie procesów implementacji, nie możemy zagwarantować, że wdrożenie przebiegnie ekspresowo, w sposób niezauważalny dla Klienta. Możemy jednak obiecać, że w pełni zintegrowane środowisko IT, jednocześnie otwarte na świat oraz sprawna i stabilna infrastruktura chmurowa otworzą przed naszymi Klientami nowe perspektywy.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top