loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Totalizator Sportowy stawia na RISE with SAP
SAPTotalizator Sportowy kontynuuje swoją transformację cyfrową, której kolejnym etapem jest wdrożenie systemu klasy ERP przy współpracy z firmą SAP. W związku z dynamicznym rozwojem skali swojego biznesu i rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne rozwiązania cyfrowe, spółka inwestuje w rozwiązania chmurowe RISE with SAP oraz kilkanaście innych systemów SAP. Wdrożenie potrwa co najmniej 2 lata i jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć na polskim rynku.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Totalizator Sportowy to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od niemal 70 lat, zapewniając klientom dostęp do szerokiej oferty gier na pieniądze. Spółka jest właścicielem marki LOTTO i dysponuje siecią sprzedaży naziemnej obejmującą ponad 26 tysięcy punktów. Jednocześnie, udostępnia swoje produkty również online. Prowadzi także jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce oraz sieć salonów gier na automatach poza kasynami gry. Firma, jak sama podkreśla, jest spółką technologiczną, która nieustannie się rozwija i poszukuje nowatorskich rozwiązań. Totalizator Sportowy niezmiennie pozostaje jednym z filarów finansowania polskiego sportu i kultury. Od 1994 roku tylko z tytułu dopłat do gier liczbowych i loterii pieniężnych firma przekazała ponad 20 mld zł na sport i kulturę. Ponadto spółka prowadzi szeroko zakrojony mecenat finansowany ze środków własnych. Odpowiedzialną sprzedaż produktów gamingowych oraz przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa potwierdza certyfikat Responsible Gaming przyznany przez międzynarodowe organizacje European Lotteries oraz World Lottery Association.

W 2017 roku spółka wygenerowała przychody na poziomie 4,6 mld zł, zaś w 2023 roku przekroczą one 50 mld zł. Według raportu ekspertów Szkoły Głównej Handlowej łączny efekt działalności Totalizatora Sportowego w 2022 roku przełożył się m.in. na niemal 10 tys. osób zatrudnionych oraz 4,2 mld zł wartości dodanej dla polskiej gopodarki. Rosnąca skala biznesu Totalizatora Sportowego wymaga odpowiednich narzędzi, które pozwolą efektywnie zarządzać procesem rozwoju.

To największe w historii Totalizatora Sportowego wdrożenie rozwiązań chmurowych, którego celem jest usprawnienie naszych procesów wewnętrznych. Zgodnie z naszą strategią w nadchodzących latach będziemy zarówno konsekwentnie zwiększać sprzedaż naszych produktów, jak i wzrastać jako organizacja. Stawiamy nie tylko na rozwój ilościowy, lecz także jakościowy, co oznacza m.in. sięganie po najnowocześniejsze narzędzia i usprawnienia oraz automatyzację i digitalizację procesów wewnętrznych. Do takich inwestycji potrzebujemy partnerów gwarantujących wysokiej klasy technologie – mówi Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.


Wdrożenie systemu klasy ERP przy współpracy z firmą SAP to kontynuacja rozpoczętej w 2017 roku największej w historii Totalizatora Sportowego transformacji technologicznej. Centralnym punktem całego projektu jest nowoczesny system ERP RISE with SAP. Oprócz tego spółka wdroży rozwiązania usprawniające i optymalizujące procesy HR, zarządzania magazynem centralnym, zakupowe oraz analityczne. Spółka zaimplementuje łącznie 17 modułów SAP. ​Większość z nich będzie działać w chmurze prywatnej. Wdrożenie obejmie również system HR SAP SuccessFactors w obszarze zarządzania szkoleniami oraz digitalizację obszaru zakupów w procesach P2P (purchase to pay).

Polskie firmy pokazują, że drzemie w nich ogromnym potencjał innowacji. Ambitny i szeroko zakrojony projekt transformacji cyfrowej Totalizatora Sportowego jest tego najlepszym dowodem. Ta znana i działająca od ponad 60 lat marka cały czas się rozwija i wyznacza tempo rozwoju całego rynku, na którym działa. RISE with SAP i nowoczesny system ERP w chmurze będą podstawą do budowania doskonałości operacyjnej spółki na kolejne lata – mówi Piotr Ferszka, prezes zarządu SAP Polska.


Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top