loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Po co przedsiębiorstwu system ERP w chmurze?
anegis 2018Przed wybuchem pandemii firmy z zaciekawieniem, ale i rezerwą przyglądały się wschodzącym na rynku IT usługom chmurowym, między innymi rozwiązaniu ERP w chmurze. Najpierw opieszale, w czasie pandemii – już z pośpiechem przedsiębiorcy oceniali gotowość swoich biznesów do wdrożenia cloud ERP. Pandemia wymusiła bowiem na wielu z nich przejście na rozwiązania chmurowe - elastyczne, mobilne i wydajne. Tysiące organizacji wykorzystało już system ERP w chmurze do zmiany swoich modeli biznesowych. Kolejne stoją przed wyborem tego właściwego. A na rynku jest ich wiele. Który wybrać? 
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


ANEGIS publikuje nowy przewodnik po ERP w Microsoft Dynamics 365, w którym przybliża funkcje systemu i korzyści z wdrożenia aplikacji wspierających wybrane lub wszystkie obszary przedsiębiorstwa.

ReportLinker w swoim raporcie szacuje, że globalny rynek ERP w chmurze osiągnie 130 miliardów dolarów w 2027 roku. To daje rokroczny wzrost o 15% w stosunku do 64,7 miliardów, na które wyceniany jest w 2022 roku. Tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać, bo firmy potrzebują elastycznych i wysokowydajnych rozwiązań, które dostarcza chmura oraz możliwości systemów do planowania zasobów przedsiębiorstwa operujących w chmurze.

System ERP wśród kluczowych osiągnięć IT

ERP jest też dojrzałym konceptem. System ERP dostępny pod szyldem wielu marek funkcjonuje na rynku od kilkudziesięciu lat. Jest uznawany za jedno z najważniejszych osiągnięć informatycznych w kontekście zarządzania przedsiębiorstwem. Wybór ERP dla przedsiębiorstwa nie jest prosty, choć jest niezbędny. Co daje dobrze dopasowany do możliwości i wymagań firmy system?

Jeśli jesteśmy w stanie zapanować nad zasobami, które posiadamy i wykorzystać je optymalnie nawet w czasie, gdy dynamika zmian ekonomicznych, gospodarczych i społecznych jest duża – zyskujemy przewagę nad konkurencją. Szybkie odpowiadanie na potrzeby konsumentów, korzystanie z nowych kanałów dotarcia i sprzedaży, proponowanie rozwiązań wykorzystujących zdobycze techniki są możliwe, gdy mamy do dyspozycji system, który dokładnie informuje nas o brakach we flocie, zakłóceniach na linii produkcyjnej czy poziomie zasobów finansowych przedsiębiorstwa, i jest dla nas dostępny w dowolnym miejscu i czasie – podkreśla Michał Rurarz, Business Development Manager w ANEGIS.


Więcej niż system ERP

Przedsiębiorstwa zwracają się również w kierunku takich narzędzi, które dają im autonomię w zakresie budowania własnych low/no-code mikrorozwiązań dla firmy czy zaawansowanej analityki wybiegającej diagnozami daleko w przyszłość i wspierającej decyzje biznesowe.

Microsoft Dynamics 365 jest zbudowany ze zintegrowanych modułów dla każdego obszaru przedsiębiorstwa, które mogą być również wdrażane niezależnie od siebie. Aplikacje ERP zapewniają pełną kontrolę nad finansami, produkcją, magazynem czy kadrami firmy i integrują się z CRM. To kompletny zestaw narzędzi do sterowania przedsiębiorstwem. Dodatkowo system rozszerzony o rozwiązania takie jak Power BI, Power Apps, usługi IoT czy machine learning dostępne na platformie Azure stanowi nowoczesne i wydajne środowisko do pracy całego zespołu – zaznacza Michał Rurarz. Dynamics 365 w modelu chmurowym z infrastrukturą utrzymywaną przez Microsoft, jest dostępny dla użytkowników na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Na każdym z nich dostarcza optymalny i intuicyjny obszar do pracy dzięki ujednoliconemu interfejsowi.


Przewodnik po ERP w Microsoft Dynamics 365

Selekcję ERP powinna poprzedzać dokładna analiza wyzwań, przed którymi stoi firma i oczekiwań, które ma względem systemu. Przed wyborem rozwiązania należy poznać jego możliwości i zrozumieć, co może zaoferować przedsiębiorstwu w zakresie funkcjonalności, technologii i bezpieczeństwa.

ANEGIS przygotował przewodnik po aplikacjach ERP w Microsoft Dynamics 365 i ich funkcjach. Dowiesz się z niego, jak zbudowane są moduły i które obszary działalności firmy obejmują, co je wyróżnia na tle innych rozwiązań i jakie są korzyści z ich wdrożenia.

Przewodnik pobierzesz bezpłatnie ze strony Przewodnik ERP.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top