loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BPSCGH Cranes & Components przechodzi gruntowną digitalizację i wdraża system ERP. Firma inżynieryjna wybrała Impuls EVO od BPSC. To najważniejsza inwestycja technologiczna przedsiębiorstwa w ostatnim czasie. Dzięki nowemu oprogramowaniu firma będzie mogła skuteczniej i efektywniej zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Badanie IBM pokazuje, że w wyniku pandemii koronawirusa aż dwie trzecie firm produkcyjnych (67%) przyspieszyło wdrażanie technologii cyfrowych. Zdecydowana mniejszość (16%) wybrała przeciwny kierunek i postanowiła wstrzymać adopcję rozwiązań IT.

Większość firm dostrzega obecnie silną korelację pomiędzy narzędziami cyfrowymi a zwiększoną produktywnością, wydajnością i odpornością. – mówi Marceli Mila z BPSC i dodaje: – Bez zaawansowanego IT ciężko kontrolować wydajność i efektywność produkcji, o czym przedsiębiorstwa produkcyjne mogły przekonać w ostatnich miesiącach. – kończy ekspert z katowickiej firmy IT, która dostarcza systemy dla przedsiębiorstw produkcyjnych.


Świadectwo tego, że warto inwestować w cyfryzację, dały firmy biorące udział w badaniu Data, BI & Analytics Trend Monitor 2021. Jak wynika z raportu BARC, na czele listy korzyści płynących z wykorzystania rozwiązań z zakresu analityki danych i business intelligence znajdują się lepsze decyzje strategiczne, lepsza kontrola procesów operacyjnych, lepsze zrozumienie klientów oraz redukcja kosztów.

Jedną z firm, które mimo zawirowań na rynkach zdecydowały się zainwestować w zaawansowane rozwiązania IT jest polska filia czołowego producenta suwnic na świecie: GH Cranes & Components. W ubiegłym roku zlokalizowany nad Wisłą zakład podjął decyzję o gruntownej cyfryzacji i wdrożeniu systemu klasy ERP.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie, ponieważ dotychczas wykorzystywane narzędzia i oprogramowanie nie były już w stanie zaspokoić naszych potrzeb informacyjnych. – zdradza Ewelina Klizner-Ciszkiewicz, Dyrektor Zarządzającą GH Cranes & Components w Polsce.


Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top