loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BPSCGH Cranes & Components przechodzi gruntowną digitalizację i wdraża system ERP. Firma inżynieryjna wybrała Impuls EVO od BPSC. To najważniejsza inwestycja technologiczna przedsiębiorstwa w ostatnim czasie. Dzięki nowemu oprogramowaniu firma będzie mogła skuteczniej i efektywniej zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Badanie IBM pokazuje, że w wyniku pandemii koronawirusa aż dwie trzecie firm produkcyjnych (67%) przyspieszyło wdrażanie technologii cyfrowych. Zdecydowana mniejszość (16%) wybrała przeciwny kierunek i postanowiła wstrzymać adopcję rozwiązań IT.

Większość firm dostrzega obecnie silną korelację pomiędzy narzędziami cyfrowymi a zwiększoną produktywnością, wydajnością i odpornością. – mówi Marceli Mila z BPSC i dodaje: – Bez zaawansowanego IT ciężko kontrolować wydajność i efektywność produkcji, o czym przedsiębiorstwa produkcyjne mogły przekonać w ostatnich miesiącach. – kończy ekspert z katowickiej firmy IT, która dostarcza systemy dla przedsiębiorstw produkcyjnych.


Świadectwo tego, że warto inwestować w cyfryzację, dały firmy biorące udział w badaniu Data, BI & Analytics Trend Monitor 2021. Jak wynika z raportu BARC, na czele listy korzyści płynących z wykorzystania rozwiązań z zakresu analityki danych i business intelligence znajdują się lepsze decyzje strategiczne, lepsza kontrola procesów operacyjnych, lepsze zrozumienie klientów oraz redukcja kosztów.

Jedną z firm, które mimo zawirowań na rynkach zdecydowały się zainwestować w zaawansowane rozwiązania IT jest polska filia czołowego producenta suwnic na świecie: GH Cranes & Components. W ubiegłym roku zlokalizowany nad Wisłą zakład podjął decyzję o gruntownej cyfryzacji i wdrożeniu systemu klasy ERP.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie, ponieważ dotychczas wykorzystywane narzędzia i oprogramowanie nie były już w stanie zaspokoić naszych potrzeb informacyjnych. – zdradza Ewelina Klizner-Ciszkiewicz, Dyrektor Zarządzającą GH Cranes & Components w Polsce.


Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top