loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

abas logo erp 2021abas Business Solutions Poland po raz pierwszy, we współpracy z kilkuosobowym zespołem firmy Mueller Fabryka Świec S.A., wdrożyli swój system klasy ERP w 100 % w trybie zdalnym. Tym osiągnięciem, abas stawia przełomowy krok w kierunku cyfrowej transformacji przedsiębiorstw i zdalnej rzeczywistości.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 
 
Nowy cyfrowy rozdział

abas Business Solutions Poland, wchodzący w skład globalnej Grupy abas, jednego z czołowych światowych dostawców oprogramowania ERP, przy wysokim zaangażowaniu i współpracy z zespołu Mueller Fabryki Świec S.A. wdrożył swój system w polskim zakładzie produkcyjnym w Grudziądzu. Projekt obejmował drugi etap wdrożenia systemu abas ERP w obszarze finansów . Z uwagi na obecną sytuację zw. Z COVID-19, konfiguracja, szkolenia i produktywne uruchomienie nowych modułów abas ERP odbyły się w 100% zdalnie.

To pierwsze takie wdrożenie w historii. O powodzeniu tego przedsięwzięcia zadecydowały z jednej strony: wieloletnie doświadczenie, innowacyjne podejście oraz zrozumienie potrzeb i wysokich wymagań funkcjonalnych klienta, a z drugiej – znakomita współpraca i zaangażowanie zespołów projektowych. Tym wdrożeniem otworzyliśmy i przypieczętowaliśmy nowy rozdział w podejściu do cyfrowej transformacji przedsiębiorstw - mówi dr Paweł Kużdowicz, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland.


Wyzwania w sercu i ‘na sercu’

Müller Fabryka Świec w swoim zakładzie produkcyjnym w Białym Borze k. Grudziądz zatrudnia ponad 1000 osób w systemie zmianowym. Moduły sprzedaży, zakupów, produkcji czy gospodarki materiałowej używane są produktywnie przez 24 godziny na dobę co oznacza, że prace wdrożeniowe realizowane były na ‘otwartym sercu’. Dziś, z dumą możemy mówić o sukcesie całego zespołu wdrożeniowego, zarówno po stronie abas, jak i „Mueller”- wszystkie zadania projektowe, ujęte w projekcie rozwiązania, zostały wykonane w założonych terminach oraz budżecie - dodał P. Kużdowicz.


Tradycja dla rozwoju

Międzynarodowa Grupa Müller to najstarszy i jeden z wiodących producentów i sprzedawców świec w Europie. Z niewielkiej firmy rodzinnej na przestrzeni ponad 275 lat powstała międzynarodowa grupa przedsiębiorstw, która zatrudnia dzisiaj, tylko w Polsce przeszło 1000 pracowników i produkuje dziennie ponad 5 mln różnego rodzaju świec.

W Müller stawiamy na jakość. Wierzymy, że badania i rozwój są ważnym czynnikiem długotrwałego sukcesu przedsiębiorstwa, a innowacje i dążenie do ciągłych ulepszeń stanowią naszą siłą napędową. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi tworzymy przyszłościowe koncepcje i rozwiązania. Podjęcie współpracy z abas Business Solutions Poland było ważną decyzją mającą na celu udoskonalenie i cyfryzację procesów w firmie. Myśląc o przyszłości, nie ma miejsca na kompromis, dlatego współpracujemy partnerami, którzy zagwarantują fundamenty do dalszego rozwoju” powiedział Robert Spychała, Vice Prezes Zarządu Müller Fabryka Świec S.A.


Źródło: www.abas-poland.com 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top