loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

abas logo erp 2021Ruland Engineering & Consulting Sp. z o. o. twórca kompleksowych rozwiązań systemów technologicznych rozpoczyna proces wdrożenia systemu abas ERP w swoim zakładzie w Tychach. Nowe oprogramowanie klasy ERP ma usprawnić kluczowe procesy zarządzania projektami, zoptymalizować koszty produkcji i wesprzeć automatyzację całego łańcucha dostaw zakładu Ruland.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Project Prototype” pod kontrolą

Centra R&D, producenci prototypów i małych serii produktów potrzebują rozwiązań elastycznych, a ich wymagania co do urządzeń i procesów produkcyjnych są inne niż w przypadku przedsiębiorstw produkujących na skalę masową.

Doskonale rozumiemy jak kluczowe znaczenie dla firm zajmujących się produkcją jednostkową ma dobór odpowiednich narzędzi integrujących różne obszary prac wdrożeniowych i etapy w projekcie, wspierających podejmowanie decyzji oraz zapewniających pełną kontrolę nad całym procesem.” mówi Łukasz Rasała, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland. „Takie projekty cechują się dużą złożonością na wszystkich etapach — od kalkulacji przez planowanie zasobów i koordynację zadań aż po kontrolę kosztów. Wdrożenie systemu klasy ERP, który dopasowuje się do specyfikacji przedsiębiorstwa, pozwoli producentom lepiej wykorzystać posiadaną infrastrukturę, usprawnić przepływ informacji i szybko reagować na szanse i zagrożenia, - dodał Ł. Rasała.


System abas ERP, który zdecydował się wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie producent prototypów Ruland Engineering & Consulting, udostępnia w pełni zintegrowane, wydajne narzędzie do zarządzania projektami, wyposażone w różnorodne funkcje do planowania, realizacji i kontroli projektów. System umożliwia sprawne monitorowanie procesów, terminów, budżetów, co ułatwia podjęcie odpowiednich decyzji biznesowych, optymalizując koszty, zwiększając wydajność procesów, co z kolei prowadzi do osiągnięcia wysokiego poziomu zadowolenia klienta.

Płynny produkt, płynna realizacja, płynne usprawnienia

Obszarem specjalizacji Ruland Engineering & Consulting są linie technologiczne do produkcji płynów. Firma, projektuje i buduje systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz opracowuje technologie procesowe i koncepcje automatyzacji.

Firma Ruland posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego. Z dumą możemy pochwalić się setkami udanych projektów, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Cieszy nas duże zaufanie naszych klientów i właśnie z myślą o nich, rozpoczęliśmy poszukiwania dostawcy systemu ERP, który spełni wysokie wymagania w zakresie zarządzania projektami, usprawni przepływ pracy i zapewni trzymanie się ram czasowych oraz budżetu w świetle rosnącego zainteresowania, jak i rosnących oczekiwań. W procesie wyboru nowego systemu klasy ERP rozważaliśmy kilku dostawców, jednak zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z abas Business Solutions Poland, ze względu na zrozumienie naszych wymagań i zaprojektowanie nowoczesnego systemu doskonale dostosowanego do naszych potrzeb - powiedział Piotr Cieplinski, Dyrektor Generalny w Ruland Engineering & Consulting.

Od pomysłu, przez prototyp po produkcję seryjną z abas ERP

Nie tylko firmy z produkcją jednostkową, ale także te odwzorowujące projekty rozwojowe oraz projekty pozwalające przejść od wytwarzania prototypów do właściwej produkcji coraz częściej sięgają po rozwiązania zaprojektowane przez abas.

Zanim firma zacznie seryjnie wytwarzać jakiś produkt, często produkuje najpierw prototyp. Koszty wytworzenia prototypów nierzadko są znacznie wyższe niż koszty późniejszych modeli produkowanych seryjnie, ponieważ w przypadku tych pierwszych firma nie korzysta jeszcze z możliwości cechujących produkcję seryjną. Tu z pomocą przychodzi system abas ERP, który umożliwia rozróżnienie pomiędzy normalną produkcją seryjną a produkcją prototypów lub serii wstępnych przez produkcję opartą na projektach.

Źródło: www.abas-poland.com 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top