loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
Teta UNIT4 BUSINESSINFOR zdecydował się na pakiet, w skład którego wchodzi system TETA ERP w modelu SaaS oraz dostęp do platformy samoobsługowej TETA ME dla wszystkich pracowników grupy. Zakres wdrożenia obejmie działy finansów, kontrolingu, majątku trwałego, kadr, płac i gospodarki własnej.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Jednym z najważniejszych aspektów, branych pod uwagę przy doborze UNIT4 Polska jako dostawcy oprogramowania, była zgodność z dynamicznie zmieniającymi się przepisami oraz łatwość obsługi systemu.

Cieszymy się, że w tak dużej i prężnie rozwijającej się organizacji będziemy mogli wdrażać najwyższej klasy rozwiązania chmurowe. Jestem przekonany, że w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością aplikacji mobilnej, nasz system ERP stanie się akceleratorem kolejnych sukcesów Grupy INFOR – mówi Radosław Zawada zastępca dyrektora handlowego ds. rozwiązań chmurowych TETA z UNIT4 Polska.


Źródło: www.teta.unit4.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top