loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zespół Formuły 1 SportPesa Racing Point rozpoczyna wieloletnią współpracę partnerską z IFS, globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. W przyszłości chmurowe oprogramowanie ERP firmy IFS będzie stanowić podstawę działań związanych z wyścigami i zaspokoi potrzeby zaplecza zespołu na drodze w kierunku czoła stawki.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 



Każda firma potrzebuje inteligentnych narzędzi biznesowych ułatwiających zarządzanie alokacją zasobów. Szczególnie dotyczy to rozpędzonego świata Formuły 1. Wydajność i szybkość są niezbędne we wszystkich aspektach działalności przedsiębiorstwa, dlatego zespół zdecydował się na współpracę z firmą IFS i skorzystanie z jej autonomicznych i inteligentnych rozwiązań, by napędzać procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu.

Zespół Racing Point potrzebował oprogramowania, które mogłoby pomóc w zarządzaniu skomplikowaną działalnością fabryki oraz w rozwoju zespołu. Jako strategiczny partner technologiczny, IFS wzmocni pozycję zespołu Racing Point poprzez swoje najnowocześniejsze narzędzia, które zapewnią wysoką sprawność operacyjną. W obliczu nowych inwestycji i uruchomienia nowej fabryki w przyszłym roku, platforma zapewni zespołowi stabilność i elastyczność.

Gdy ocenialiśmy możliwości, firma IFS wyróżniała się swoją elastycznością, innowacyjnością i dokładnością, a więc cechami, które stanowią filary profesjonalnych wyścigów i przynależą do naszej własnej kultury. Podobnie jak w przypadku przedsiębiorstw przemysłowych o skomplikowanych strukturach organizacyjnych, tak i w wyścigach sukces wymaga prześcignięcia konkurencji we wszystkich obszarach. Dotyczy to Sergia i Lance’a w bolidach, ekipy operacyjnej podczas wyścigów, a także załogi w fabryce. Firma IFS przedstawiła nam rozwiązanie, które będzie dostarczać nam wiarygodne informacje w czasie rzeczywistym, dając możliwość podejmowania przemyślanych decyzji i umożliwiając nam transformację cyfrową - Otmar Szafnauer, dyrektor generalny i szef zespołu SportPesa Racing Point


O sukcesie zespołu Formuły 1 decyduje bycie szybszym, sprytniejszym i bardziej efektywnym i właśnie dlatego Racing Point zwrócił się do IFS. Opracowujemy nasze rozwiązania po to, by dostarczały użytkownikom właściwe dane wtedy, gdy o zwycięstwie decydują milisekundy. Nie możemy się doczekać naszej współpracy z zespołem Racing Point na pełnych obrotach w kolejnych sezonach - Prezes zarządu IFS, Darren Roos.


Dzięki współpracy logo IFS można było zobaczyć na bolidach zespołu RP19 podczas Grand Prix Singapuru w miniony weekend. Marka ta jest także obecna na kombinezonach wyścigowych Sergia Pereza i Lance‘a Strolla.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top