loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
todisEpicor Software wprowadza najnowszą wersję systemu Epicor ERP 10.2.400, która wspiera integrację fabryk, magazynów i maszyn oraz prowadzi do poprawy wydajności i konkurencyjności całego przedsiębiorstwa.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Nowa wersja systemu Epicor ERP, niesie ze sobą nowe możliwości dla sektora produkcyjnego dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej, transformacji cyfrowej oraz doświadczeń klientów. Ponadto system wspiera koncepcję „Connected Enterprise” dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, automatyzacji i nowych możliwości analitycznych. Pozwala producentom wprowadzać systemy oparte na wiedzy, które pomagają usprawnić procesy oraz optymalnie wykorzystać pracę ludzi i maszyn, a w efekcie zwiększyć wydajność wszystkich zasobów operacyjnych przedsiębiorstwa. Jest to potężna platforma dla producentów, którzy chcą czerpać korzyści z cyfrowej transformacji. Daje ona możliwość poprawy elastyczności i ogólnej efektywności zakładu produkcyjnego oraz sieci dystrybucyjnej firmy. Branżowy raport analityczny IDC FutureScape: Worldwide Manufacturing 2019 Predictions przewiduje, że ponad 40% producentów będzie podejmować inicjatywy w zakresie transformacji cyfrowej w skali całego przedsiębiorstwa do 2021 r., a do roku 2024 r. ponad 60% przedsiębiorstw produkcyjnych znajdujących się na liście Forbes’a Global 2000 będzie korzystać z platform sztucznej inteligencji w obrębie łańcucha dostaw, co ma im zapewnić ponad 20% wzrost wydajności”. Jak twierdzi Terri Hiskey, Vice President, Product Marketing, Manufacturing w Epicor Software

Wraz ze wzrostem dostępności rozwiązań opartych na koncepcji Internetu rzeczy oraz technologii związanych ze sztuczną inteligencją i samouczeniem się maszyn, firmy mają coraz więcej możliwości dynamicznego łączenia i automatycznej koordynacji systemów. Wierzymy, że producenci stoją u progu tworzenia inteligentnych środowisk produkcyjnych działających w połączonych cyfrowych ekosystemach, w których rozwiązania takie jak system ERP będą spełniały rolę cyfrowego rdzenia, wspierającego pracę całej fabryki, działającej jak jeden wielki komputer.Dostępna w nowej wersji aplikacja Epicor IoT łącząc się z platformą Microsoft Azure poprzez IoT hub, umożliwia firmom gromadzenie ogromnych ilości danych pobieranych z czujników IoT i analizowanie tych danych w celu uzyskania wskazówek pozwalających na podejmowanie trafniejszych decyzji. Dzięki najnowszej wersji systemu Epicor ERP firmy zyskują dostęp do technologii, która pozwala nie tylko łączyć działania operacyjne, ale także analizować dane gromadzone w całym przedsiębiorstwie.

Wśród usprawnień dostępnych w najnowszej wersji systemu Epicor ERP warto wymienić:

  • Epicor Virtual Agent (EVA) - nowy agent cyfrowy dla przedsiębiorstw korzystających z rozwiązań sztucznej inteligencji, wspiera pracę użytkowników i pozwala szybciej podejmować decyzje. 
  • Epicor IoT — łączy maszyny ze środowiskiem Microsoft Azure przygotowanym dla systemu Epicor ERP. Dane pozyskiwane bezpośrednio z czujników IoT są przekazywane do systemu ERP i dostępne zarówno poprzez tradycyjny interfejs desktopowy jak również interfejs MES dla pracowników hali produkcyjnej. Pozwala to monitorować dane produkcyjne w czasie rzeczywistym i optymalizować operacje biznesowe. 
  • Rozszerzenie interfejsu MES - ekrany MES zostały zmodernizowane i odświeżone, przy użyciu Epicor Kinetic Design, a interfejs Epicor Mattec Advanced MES ma być dostępny przez panel operatorski HMI (Human Machine Interface).
  • Transformacja interfejsu użytkownika (UI) – dzięki Epicor Kinetic Design nowoczesny wygląd zyska wiele popularnych ekranów i aplikacji, co ma ułatwić korzystanie z systemu ERP i przynieść wzrost satysfakcji użytkowników. Udoskonalenia obejmą m.in. nową aplikację do rejestracji czasu i wydatków na urządzenia mobilne oraz odświeżone tablice harmonogramowania i zarządzania projektami oparte na wykresach Gantt’a. 
  • Zautomatyzowane wprowadzanie zamówień - korzystając z integracji systemów Epicor ERP i Epicor DocStar, wspólne pola w formularzach są automatycznie uzupełniane. Wynikająca z tego oszczędność czasu pracy pozwala na przyspieszenie procesów sprzedaży oraz realizacji zleceń. 
  • Portal dostawców - umożliwia producentom lepsze zarządzanie relacjami z dostawcami, wprowadzanie transakcji zakupu oraz przetwarzanie zapytań ofertowych za pomocą rozwiązania Epicor Commerce Connect.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top