loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że międzynarodowa spółka wiertnicza Borr Drilling wdrożyła IFS Applications™, aby poprawić wydajność działalności i zoptymalizować swoje systemy IT. System zostanie uruchomiony w ramach implementacji IFS Applications na 10 platformach wiertniczych dla 1000 użytkowników do stycznia 2019 r.

{loadpoosition Wiadomosci_Dzial}
 

Borr Drilling to międzynarodowy wykonawca wiertniczy z flotą składającą się z 36 platform wiertniczych, z czego 9 obecnie jest w budowie. Aby wesprzeć realizację swojego celu, tj. uzyskanie roli wiodącego dostawcy wiertnic podnośnych i usług wiertniczych a także aby wzmocnić skuteczność swoich działań, spółka Borr zdecydowała się wymienić dotychczasowy system do zarządzania przedsiębiorstwem.

Uznając szybkie wdrożenie za swój priorytet, firma wybrała system IFS Applications oferujący niezawodne funkcje z przeznaczeniem dla branży wykonawców morskich odwiertów. Rozwiązanie IFS wspiera procesy biznesowe o krytycznym znaczeniu, w tym zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM), wymianę danych między obiektami na lądzie i morzu, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse, a także zarządzanie dokumentacją.

W branży odwiertów naftowo-gazowych kluczowe znaczenie ma kompleksowy wgląd na żądanie w stan techniczny platformy. Wysoki priorytet dla operatorów platform wiertniczych ma również obsługa techniczna, jako że w istotny sposób wpływa na wielkość oszczędności i płynniejsze działanie. System IFS Applications zapewni, aby wszystkie składniki infrastruktury krytycznej były pod ciągłym nadzorem, umożliwiając firmie przewidywanie występowania usterek i przypadków zmniejszenia wydajności pracy, zanim takie zdarzenia będą miały miejsce. Rozwiązanie umożliwi spółce Borr szybciej i efektywniej zarządzać obsługą techniczną o znaczeniu krytycznym, certyfikatami, łańcuchem dostaw i finansami, a wszystko dzięki jednemu, zintegrowanemu systemowi.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc firmie Borr osiągnąć wyznaczony cel i uzyskanie pozycji wiodącej, morskiej spółki wiertniczej. Sukces projektu wynika ze starań podjętych przez wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań wielu wiodących na świecie firm z sektora ropy i gazu. Firma Borr zwróciła się do nas ze względu na nasze doświadczenie i wydajną metodologię wdrażania, a także na sposób, w jaki jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania przedsiębiorstwa. Cieszymy się, że będziemy kontynuować naszą współpracę z firmą Borr i oczekujemy z niecierpliwością jej poszerzenia” - powiedział Elni Kullmer, dyrektor IFS w Skandynawii.


Od ponad 20 lat IFS współpracuje z właścicielami dużych, mobilnych, morskich obiektów, w tym Maersk Drilling, Rowan Companies, Odfjell Drilling, Aro Drilling, BW Offshore, Borr Drilling, Floatel International, Transocean, Maersk Supply Service, PGS, Mermaid Marine oraz Yinson Berhad.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top